Haberler Yarış

Forza Horizon 5 Lansman Haftasında 6 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Forza Horizon 5, Xbox Game Studios için yılın en büyük sürümlerinden biridir.

Halihazırda 6 milyon oyuncuya ulaştığı ve hala oyunun lansman haftası olduğu için birçok oyuncu oyundan keyif alıyor gibi görünüyor.

Xbox Games pazarlama müdürü Aaron Greenberg ayrıca oyunun Xbox Game Studios’un şimdiye kadarki en iyi lansman haftası rekorunu kırdığını da söylüyor. Oyuncuların Premium Sürümü satın almaları halinde 5 Kasım’dan itibaren oyuna erken erişime sahip olduklarını unutmamak önemlidir. Aksi takdirde, 9 Kasım’da resmi olarak herkes için piyasaya sürüldü. Öyle olsa bile, oyuncu tabanını sadece bir hafta içinde bu kadar yüksek görmek etkileyici. En son , 9 Kasım’daki lansmanından bu yana 4,5 milyon oyuncunun Forza Horizon 5’i kontrol ettiği bildirildi , ancak şimdi bunu 6 milyonu aştı ve hala tırmanmaya devam ediyor.

Forza Horizon PC, Xbox One ve Xbox Series X|S’de mevcuttur. Ayrıca herhangi bir Xbox Game Pass aboneliğine dahildir, bu nedenle oyun çok geniş bir erişime sahiptir.

Xbox’ın bir sonraki büyük sürümü 8 Aralık’ta çıkacak olan Halo Infinite. Forza Horizon’un lansman ödüllerini gölgede bırakacak mı? Önümüzdeki ay göreceğiz.

Kaynak

0
0
0
0
0
32
0

Bir cevap yazın

X