Haberler

OG Esports, VCT 2022 kadrosunu duyurdu

Avrupa organizasyonu OG, sezon başlamadan önce tamamen Fransız VCT 2022 kadrosunu açıkladı.

OG, farklı milletlerden farklı kadrolar denemesine rağmen, VALORANT sahnesinin kuruluşundan bu yana uluslararası sahnede rekabet edemedi. VALORANT Champions Tour 2021 – Aşama 1 – Avrupa – Challengers 3 – Play-In’ler/Play-Off’lardaki ilk girişimleri, daha sonraki turnuva galibi Acend’e 2-0 yenildikleri için Playoff Finaline kadar sürdü.

Bugünkü duyuruya göre OG’nin VCT 2022 kadrosu beş Fransız oyuncudan oluşacak. Benjamin “uNKOE” Chevasson, Theo “OniBy” Tarlier, Guillaume “Matelian” Kalka, Joey “fxy0EZ” Schlosser ve Mathieu “LaAw” Plantin OG üniforması altında yarışacak. uNKOE bir süredir OG çatısı altında oynuyor ancak diğer oyuncular farklı takımlardan katılıyor.

uNKOE, LaAw ve fxy0EZ’in geçen ay RUSH.GG – To Glory #10’da Beşiktaş Esports’a karşı birlikte oynadıklarını ve rakiplerini geçemediklerini gördük.

OG’nin VCT 2022 kadrosu aşağıdaki gibidir:

Benjamin “UNKOE” Chevasson

Theo “OniBy” Tarlier

Guillaume “Matelian” Kalka

Joey “fxy0EZ” Schlosser

Mathieu “LaAw” Plantin

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR