Haberler

Death Stranding Director’s Cut bu yıl PC’ye geliyor.

Yine 505 Games tarafından yayınlanacak.

4 Ocak Güncellemesi: Sızıntı yasaldı ve artık Death Stranding: Director’s Cut için çıkış tarihini 2022 olarak gösteren resmi bir basın açıklaması ve Steam sayfası var. Orijinal hikaye şöyle devam ediyor.

Death Stranding: Director’s Cut oldukça vahşi bir geliştirme gibi görünüyor ve şimdiden yılın 2020 oyunumuz olana yükseltme yapıyor . Oyun geçen yılın sonlarında Playstation 5’e özel olarak piyasaya sürüldü, ancak orijinalinde olduğu gibi, beklenti sonunda PC’de göreceğimiz yönündeydi (sonuçta Steam sürümü inanılmaz derecede iyi sattı ).

Bu, donanım sitesi Videocardz.com’un Intel’den yeni Xe Süper Örnekleme (XeSS) grafik teknolojisi hakkında bir CES 2022 basın bülteninin erken bir kopyasını almasından sonra bir sertifika gibi görünüyor . Videocardz, web’deki en büyük donanım hikayeleri sızdıranlardan biri olma eğilimindedir ve sürüm, 505 Games başkanı Neil Rally’den Intel teknolojisinin Death Stranding: Director’s Cut’a entegrasyonu hakkında bir alıntı içerir.

Rally, “Death Stranding Director’s Cut PC sürümü için Intel ile ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” diyor. “Death Stranding, PC oyuncuları arasında oldukça popüler bir oyun oldu ve Intel’in yeni XeSS teknolojisinin Director’s Cut için oyuncu deneyimini nasıl geliştireceğini görmekten heyecan duyuyoruz.”

Codemasters, PUBG Studios ve Ubisoft gibi teknolojiyle çalıştığı belirtilen stüdyolar olsa da, XeSS’yi uygulayan başka hiçbir özel başlıktan bahsedilmiyor. Intel, XeSS teknolojisi hakkında daha önce derinlemesine konuşmuştu ve GPU’dan bağımsız yaklaşımı geliştiricilere hitap etmelidir.

Görünüşe göre tekrar kargo teslim etme zamanı gelmiş. Death Stranding zaten muhteşem bir deneyim ve Director’s Cut, Metal Gear’ı yansıtan VR görevleri, uçan paketler gibi yeni öğeler ve oldukça saçma bir yarış pisti dahil olmak üzere çok sayıda yeni şey ekledi. Belki de DC’nin piyasaya sürülmesiyle ilgili en Kojima anı, ‘yönetmenin kurgusu ‘ olarak adlandırılmasından memnun olmadığını – sanki bu konuda hiçbir sözü yokmuş gibi – açıkladığı zaman geldi.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR