Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS) Oyun-İş Dünyası

Ubisoft’dan Yeni Hero Shooter Battle Royale

Ubisoft Montreal’deki geliştirmenin erken aşamalarında bildirildiğine göre, Pathfinder adlı geçici bir türe yeni bir üçüncü şahıs kahraman nişancı ile savaş royası alanına girmeye çalışmaktan çok uzak olduğunu belirtiyor.

Bildirildiğine göre Pathfinder başlıklı oyunun, Ubisoft’un Hyper Scape’ine benzer bir görsel görünüme sahip bir PvPvE battle royale olduğu söyleniyor.

Oyunun hareket halindeki resimlerini ve videolarını gördüğünü ve Ubisoft’un şu anki battle royale oyunu Hyper Scape’e benzediğini , ancak daha çok “doğada çizgi film” olduğunu söyleyen Exputer aracılığıyla Tom Henderson’dan geliyor.

Hyper Scape

Pathfinder’ın, bir boss benzeri düşmanı yenmek için bir haritanın merkezine doğru ilerlerken hem AI düşmanlarıyla hem de diğer rakiplerle savaşmak zorunda kaldığı, battle royale’de bir PvPvE olduğu söyleniyor. Merkezdeki patrona ulaşmak için, oyuncuların bir dizi kapı aracılığıyla bir dış ve iç duvarı aşması gerekecek, kırılabilir veya kilitli kapılar maç başına değişiyor.

Henderson, oyunun bir “hero shooter” olacağını ve her birinin kendine özgü yetenekleri olan farklı oynanabilir karakterler olacağını bildiriyor. Pathfinder’ın ayrıca oyuncuların alışveriş yapabileceği, atış poligonunda silahları test edebileceği, etkinliklere katılabileceği ve diğer oyuncularla etkileşime geçebileceği Destiny benzeri bir sosyal alana sahip olacağı bildiriliyor.

Pathfinder, 28 Nisan’da kapatılacak olan 2020’deki Hyper Scape’i yapan aynı stüdyodan geliyor. Hyper Scape sunucularının kapatıldığını duyuran bir açıklamada Ubisoft, başarısız savaş royasından “önemli öğrenmeler” alacağını belirtti.

Pathfinder resmi olarak ortaya çıkarsa ve ortaya çıktığında, eserlerdeki tek Ubisoft battle royale oyunu olmayacak. Ubisoft, “mümkün olan en iyi deneyimi” yaratmak için oyun için planlanmış bir çok oyunculu testi süresiz olarak geciktirmek için geçen yıl ücretsiz Ghost Recon: Frontline’ı açıkladı.

Kaynak

0
0
0
0
0
43
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish