Aksiyon Genel Haberler

Unreal Engine 5’te Geliştirilen Yeni Tomb Raider Oyunu Duyuruldu

Crystal Dynamics, Lara’nın bir sonraki macerası için Unreal Engine 5’i kullanıyor.

Crystal Dynamics yeni bir Tomb Raider oyunu duyurdu ve Unreal Engine 5 kullanılarak üretileceğini ortaya koydu.

Oyunu State of Unreal 2022 sırasında duyuran Crystal Dynamics’in Tomb Raider franchise genel müdürü Dallas Dickinson, “yüksek kaliteli bir sinematik aksiyon-macera deneyimi” vaat etti, ancak hiçbir oynanış veya görüntü göstermedi ve bir çıkış tarihi açıklamadı. Dickinson, ekibin “sadakat zarfını zorlamak” istediğini ve hayranların crystal dynamics ve tomb raider’dan bir dizi olarak hak ettiği bir deneyim yaratmak istediğini söyledi.

Crystal Dynamics, bir sonraki projesini Unreal Engine 5’e taşıyacak en son büyük geliştirici oldu. Diğer geliştiriciler arasında, bir sonraki Witcher oyununun Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirileceğini açıklayan The Coalition ve CD Projekt Red yer alıyor.

Bu, 2018’de piyasaya sürülen Shadow of the Tomb Raider’dan bu yana ilk yeni ana hat Tomb Raider oyunu olacak. Crystal Dynamics, son yıllarda Tomb Raider serisini yeniden başlatmasıyla tanınıyor ve bize Lara Croft’un kökenlerine daha güzel bir ortamda yeni bir bakış gösteriyor.

0
0
0
0
0
17
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish