Haberler

Xbox Game Pass’e Yeni Bir Oyun Daha Geliyor

Marvel’s Avengers konsol, PC ve bulut için Xbox Game Pass’e doğru yol alacak.

Temel oyuna ek olarak, her DLC parçası dahildir. Hepsinden iyisi, oyunu denemekten çekinen Xbox hayranları uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. Oyun, 30 Eylül Perşembe günü Game Pass’e katılıyor.

Şu anda, Marvel’s Avengers’ın en önemli içeriği ana kampanyasından, Kate Bishop ve Hawkeye’ı tanıtan Operations hikaye misyonlarından ve yakın zamanda piyasaya sürülen War for Wakanda genişlemesinden oluşuyor., Kara Panter ve tamamen yeni bir harita ekledi. Bu ayrıca, yalnızca dijital Endgame Edition’daki sekiz kozmetik öğe dışında daha küçük güncellemeler ve mevcut kozmetikler içerir (yine de bu sürüme yükseltmeyi 20 $ karşılığında satın alabilirsiniz). Xbox Series X/S’de oynayanlar, daha hızlı yükleme süreleri ve daha yüksek kare hızları biçimindeki optimizasyon özelliklerinden yararlanacaklar. Yeni gelenleri sağ ayak ve büyük bir avantajla başlatmak için, 30 Eylül’de oyuncuları 4 Ekim’e kadar oynarken dört kat deneyim puanı ile ödüllendiren bir Quad XP etkinliği başlıyor (bu, oyunun tüm sürümleri içindir).

Marvel’s Avengers’ın bazı iyi fikirleri, yani güçlü bir anlatı kampanyası olmasına rağmen, oyun, uygun olmayan canlı hizmet yapısı ve yeni kahramanlar/içeriklerin damla beslemesi sayesinde etrafındaki olumsuz damgayı gidermek için zorlu bir zaman geçirdi. Geliştirici Crystal Dynamics kısa süre önce , Spider-Man’in (PlayStation’a özel bir karakter) gelişini, bir güç seviyesi sınırı artışını ve oyunun ilk baskınının başlatılmasını içeren yılın geri kalanı için içerik yol haritasını ortaya koydu.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR