Haberler

Overwatch’ın 6 Ocak canlı yaması, Hanzo hatası nedeniyle geri alındı!

Kalkanlardan geçen okların harika bir deneyim sağlamadığı ortaya çıktı.

Overwatch geliştiricileri, bugün erken saatlerde canlı sunuculara gönderilen 6 Ocak yamasını hızla geri aldı. Cassidy, Reinhardt ve Hanzo gibi kahramanlar için güçlendirmeler içeren yama, oyunun güncellemelerinin normal zamanı olan CT 13:20 civarında yüklendi.

Yamanın büyük bir kısmı, Hanzo’nun, okların ateşlendikten sonra bir kez sekmesine izin veren Storm Arrow yeteneğine yönelik bir güçlendirme içeriyordu. Bu, Hanzo’nun kapsamlı 2018 yeniden çalışmasında Storm Arrow ile değiştirilen Scatter Arrow yeteneğine hafif bir dönüş oldu.

Oyuncular, yeni eklenen yeteneğin kalkanları yok saydığını ve en yakın sert yüzeye sıçradığını hemen fark etti.

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

13:53 CT’de, orijinal yama notları gönderisi kaldırıldı ve topluluk yöneticisi AndyB, 6 Ocak canlı yama hakkında bir güncelleme yayınladı.

AndyB, Blizzard Entertainment forumlarında “Hanzo’nun Storm Arrow’unun kalkan yetenekleri tarafından düzgün şekilde engellenmemesi sorununu çözebilmek için bugünün güncellemesini geri alıyoruz” dedi. “Şu anda, yamanın tekrar ne zaman yayınlanacağı konusunda bir ETA’mız yok.”

Bu hikaye gelişiyor.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR