E-SPOR Haberler MOBA

Doublelift 2022’de profesyonel arenaya dönmeyi düşünüyor!

Doublelift, 2022 League of Legends sezonu öncesinde seçeneklerini değerlendiriyor.

Travis Gafford tarafından hazırlanan bir rapora göre, eski TSM oyuncusu ve tarihteki en çok LCS unvanına sahip olan oyuncu, emekliliğini açıkladıktan sonra bir yıldan kısa bir süre sonra profesyonel oyuna geri dönmeyi düşünüyor.

Doublelift’in uygun bir kadro ve destek bulabilirse olası bir geri dönüş için “seçenekleri araştırdığı” bildiriliyor.

Profesyonel oyuncu, hayatının “yeni bir bölümüne” başlamak için Kasım 2020’de emekli oldu. 25 Kasım’da yaptığı açıklamada, “Umutsuz bir çocuktan başarılı bir yetişkine dönüşmemi izlediğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Uluslararası sahnede istediği performansı gösteremedikten sonra (Worlds 2020’de 0-6’lık maç son maçıydı) TSM’nin başlangıç kadrosundan ayrılma ve tam zamanlı yayıncılıga geçiş yapma kararı almıştı

Doublelift’in, TSM’nin Worlds’ten erken çıkışının ardından kadro için endişelerini dile getirdiği ve 2021 sezonu için en iyi yabancı destekle oynama konusunda kararlı olduğu bildirildi. Ancak kuruluş, eski Suning’den SwordArt ile 6 milyon dolarlık iki yıllık bir sözleşme imzalamasına rağmen, emekli olma zamanının geldiğine karar verdi.

Doublelift’in 2022 sezonuna girmesi için birkaç olası seçenek, TSM’ye dönüş veya Evil Geniuses, 100 Thieves veya Cloud9 gibi yeni bir takıma geçiş olabilir.

Gazeteci ve Doublelift’in yakın arkadaşı olan Travis Gafford, oyuncunun şu anda alt koridor ortağı Zven ile birlikte C9 için oynayan Vulcan gibi birine çok yakışacağını tahmin ediyor.

Kaynak

21
39
27
10
2
1
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X