Aksiyon Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Call Of Duty: Vanguard’da Nasıl Klan Oluşturulur ve ya Bir Klana Katılınılır.

Call of Duty: Vanguard’ın sosyal özelliği, oyuncuların daha fazla ödül için takım oluşturmasına olanak tanır. Klanlar hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Call of Duty: Vanguard artık mevcut ve çok oyunculu modda arkadaşlarınızla takım kurmanın veya yeni oyuncularla tanışmanın kolay bir yolunu isteyeceksiniz. Vanguard’ın yeni klan özelliği, Modern Warfare ve Warzone’s Regiments sisteminin yerini alıyor, ancak oyuncuların daha fazla ödül için bir araya gelmesine izin vermek için benzer şekilde çalışıyor.

Bir klanın parçası olmak size kullanmanız için renkli bir Klan Etiketi verecek, klanınızın üyeleriyle oynadığınız için sizi %10 Bonus XP ile ödüllendirecek ve klanınızın seviyesini yükselterek benzersiz Arama Kartı Çerçeveleri verecektir. Klan, sadece üyeler maçlar oynayarak ve zorlukları tamamlayarak seviye atlar.

Call of Duty: Vanguard’da bir klana nasıl katılacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Klan Nasıl Oluşturulur

Konsolda Üçgen veya Y tuşlarına basarak Vanguard’ın Sosyal menüsünü açarak kendi klanınızı oluşturabilirsiniz. Ardından Klan sekmesine gidin ve Oluştur seçeneğini seçin. Bu, klanın adının ne olacağı ve üyelerinizin hangi Klan Etiketini göstereceği gibi ayrıntılara karar vermenizi sağlar.

5 karakterlik (en fazla) bir Klan Etiketi girme, özel bir amblem oluşturma ve gizlilik ayarlarını ayarlamayı içeren klanınızı kurmak için ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir. Dört farklı gizlilik ayarı arasından seçim yapabilirsiniz: özel, yalnızca davet, katılma daveti iste veya genel.

Bir Klana Nasıl Katılınılır

Bir klana katılmak oldukça basit bir işlemdir. Halihazırda kurulmuş klanların listesini görmek için Klan sekmesinden Bir Klana Katıl seçeneğini seçin. Klan listesine göz atma seçeneğini seçebilir veya tarzınıza en uygun olanı bulmak için bir sıralama filtresi kullanabilirsiniz. Bunlar gündelik, arkadaş canlısı, rekabetçi, çok oyunculu ve Zombies gibi arama tanımlayıcılarıdır. Katılmaya çalıştığınız klanın adını zaten biliyorsanız, klan adını yazmanız için bir arama çubuğu da vardır.

Oyuncular ayrıca sizi klanlarına davet edebilir. Bu, bir arkadaşınız veya sizinle daha önceki bir maçta oynayan biri olabilir. Bu klan davetlerini Gelen Kutunuzda bulacaksınız. Gelen Kutusu bölümü, Sosyal sekmesinde (Üçgen veya Y) ve Klan menülerinde bulunur.

Daha önce Modern Warfare ve Warzone Alayı’nda bulunduysanız, sizin ve tüm Alay üyelerinin otomatik olarak Vanguard için bir klan olarak transfer edildiğini görmelisiniz. Ancak, yukarıdaki adımlarla yeni bir klan oluşturmak veya yeni bir klana katılmak için istediğiniz zaman o gruptan ayrılmayı seçebilirsiniz. Klan menüsünün sağ üst köşesindeki Klan Bilgisi sekmesine tıklayın ve Klandan Ayrıl seçeneğini seçin.

Kaynak

0
0
0
0
0
6
0

Bir cevap yazın

X