Haberler

VALORANT’ın yeni sentinel ajanı Chamber ile tanışın

Riot Games, 16 Kasım’da VALORANT’a gelecek olan yeni sentinel ajan Chamber’ı nihayet açıkladı.

Chamber, ölümcül bir silah ve yetenek cephaneliği ile donatılmış “iyi giyimli ve iyi silahlanmış” bir Fransız silah tasarımcısıdır. Bu “centilmen suikastçı” hayattaki en ince şeylerden zevk alır ve mükemmel atışı yaparken tüm detayları hesaba katar.

Chamber, tek başına bir alanı tutmak için mükemmel iki benzersiz silaha sahip olduğundan, VALORANT’taki en heyecan verici yetenek setlerinden birine sahip. Chamber’ın Ticari Marka yeteneği, oyuncuların düşmanları tarayan bir tuzak yerleştirmesine olanak tanır. Bir düşman görünür menzilde olduğunda, tuzak geri sayım yapar ve patladığında etrafındaki alanı istikrarsızlaştırır. Bu, “içine sıkışan oyuncuları yavaşlatan kalıcı bir alan” yaratır.

Headhunter yeteneği, Chamber’a alt-ateşli ADS seçeneğine sahip ağır bir tabanca verir. Bu mükemmel bir yedekleme planıdır ve oyuncuların pistol veya save roundlarının gidişatını değiştirebilir.

Rendezvous yeteneği, Chamber’ın iki teleport çapa yerleştirmesine izin verir. Bir çapanın menzilindeyken, oyuncular diğer çapaya ışınlanmak için onu yeniden etkinleştirebilir. Çapalar da alınabilir ve yeniden konuşlandırılabilir.

Son olarak, Chamber’s Tour de Force nihai yeteneği, doğrudan isabet olduğu sürece herhangi bir düşmanı tek atışta öldüren güçlü, özel bir keskin nişancı tüfeği çağırır. Bir düşmanı öldürmek, Ticari Marka yeteneğiyle aynı alanı yaratır.

Chamber aylardır vurgulanıyor. Oyuncular, Year One Anthem videosunda iyi giyimli bir karakter fark ettiler ve Deadeye ismi bir silahın yanına yazılmıştı. Fracture fragmanı Fransız aksanlı bir kişi tarafından anlatıldı ve haritanın dışında bulunan iki silah vakası, anlatıcının tesisi yok eden iki kurşunu sıkmaktan sorumlu olduğunu gösteriyor.

The State of Agents Eylül güncellemesi de, Year One Anthem videosunda görülen karakterin süslü kıyafetleriyle uyumlu, Fransızca bir kelime ve süslü bir kartvizit gösteren bir resimle sona erdi. 3.08 Yaması, Atış Poligonunda oyuncuların kapalı bir kapının arkasından süslü müzikler duyabileceği yeni bir ses teaser’ı da tanıttı.

Chamber, Yama 3.10 güncellemesinde Bölüm Üç, Üçüncü Perde’den iki hafta sonra 16 Kasım’da yayınlanacak.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir