Haberler

Arkane kurucu ortağının yeni oyunu Weird West Ocak ayında çıkacak

Yeni bir fragman, WolfEye Studios’un sürükleyici simlere izometrik yaklaşımı hakkında daha fazla bilgi veriyor.

Rafael Colantonio’nun WolfEye Stüdyolarında geliştirilmekte olan sürükleyici sim olan Weird West 11 Ocak’ta çıkacak.

Colantonio, Arx Fatalis, Dark Messiah, Dishonored, Prey gibi sürükleyici sim’lerle tanınır, ancak Weird West, Arkane’de üzerinde çalıştığı oyunlardan büyük bir ayrılış: Birinci şahıstan ziyade izometrik. Bu yılın başlarındaki bir önizlemede , olağandışı bakış açısının, “en iyileri kadar karmaşık ve kaotik, sürükleyici bir sim” olmayı vaat eden deneyimden uzaklaşmadığını söylemiştik ve Colantonio, oyunun bu yönünü vurgulamıştı. ilk “Weird West’e Giden Yol” fragmanı.

Videoda, ”Oyun için hedeflerimizden biri, etkileşimli görünen her şeyin aslında etkileşimli olması” diyor. “Bir şeyleri yağmalayabilir, herhangi bir şeyi arayabilir, envanterlerden öğeler alabilir veya envanterinizden öğeleri dünyaya yerleştirebilir, ceset taşıyabilir, ceset gömebilir, bir şeyleri tekmeleyebilir, bir şeyleri ateşe verebilir ve daha fazlasını yapabiliriz. bu mümkün ve oyun fırsatları yaratmak için simülasyonu besliyor.”

Birçok birinci şahıs sürükleyici sims’in aksine, Weird West, bir nişancıdan daha açık bir şekilde bir RPG’dir. Oyuncular, yetenekleri ve avantajları özelleştirebilecek, görevlere atılabilecek veya sadece orada neler olduğunu keşfedip görebilecekler: Bir dünya dışı seyahat haritası, rastgele karşılaşmalarla tamamlanmış, açık uçlu dolaşıma olanak tanıyacak.

Weird West şu anda Steam’de ön satın alınabilir ve elbette bunu yapmak size küçük bir bonus kazandıracaktır – bu durumda, çeşitli bonuslar ve biraz fazladan başlangıç ganimeti sağlayacak olan Calamity adlı bir at. Daha fazlasını öğrenmek için weirdwest.com‘u adresini ziyaret edin.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR