Aksiyon Haberler RPG / MMORPG

Grand Theft Auto: San Andreas VR’a geliyor.

San Andreas, Oculus Quest 2 için geliştiriliyor.

Rockstar’ın klasik Grand Theft Auto oyunları için hazırladığı tek şey , yeniden düzenlenmiş GTA Üçlemesi değil gibi görünüyor . Perşembe günkü Facebook Connect canlı akışı sırasında Mark Zuckerberg, San Andreas’ın bir VR makyajı aldığını duyurdu. Zuckerberg, “Şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olduğunu düşündüğüm oyunun bu yeni versiyonu, oyunculara bu ikonik açık dünyayı sanal gerçeklikte deneyimlemenin tamamen yeni bir yolunu sunacak.” dedi.

Oculus günlüğü “yapımında uzun yıllar” bir proje çağrıları ancak eylem San Andreas olacak ekran görüntüleri ya da video yok. Şimdilik sadece hayal gücümüzü kullanmak zorunda kaldık.

Bu, ilk kez bir Grand Theft Auto oyunu resmi olarak VR için geliştirildi, ancak tam bir ilk değil. Bu yılın başlarında modcular, Red Dead Redemption 2’nin tamamını VR’de oynanabilir hale getirdi ve bu şekilde oynamak istiyorsanız GTA 5’i VR’de de çalıştırabilirsiniz . Elbette hiçbir oyun sanal gerçeklik için tasarlanmamıştı – ve San Andreas da değildi, ancak Oculus Quest 2 için geliştirilmekte olan yeni bir sürümle, muhtemelen daha özel bir deneyim olacak.

San Andreas’ın nasıl elden geçirileceği ilginç bir soru. Birinci şahıs? Hareket kontrolleri? Yaptığımızda daha fazlasını öğreneceksin.

Kaynak

0
0
0
0
0
1
0

Bir cevap yazın

X