Haberler

Rainbow Six Siege Halloween Etkinliği Yeni Canavar Görünümleriyle Geri Dönüyor.

The Doktor’s Curse etkinliği geri dönerek birkaç operatöre daha korkunç bir görünüm kazandırıyor ve özel saklambaç oyun modunu geri getiriyor.

Rainbow Six Siege’in Cadılar Bayramı etkinliği Doktor’un Laneti yarın daha da fazla canavarla geri dönüyor. Etkinlik, saklambaç etkinlik modu Doktor’un Laneti ve yeni geri dönen görünümler içeren güncellenmiş bir etkinlik koleksiyonunu içeren 12 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.

Özel Doktor’un Laneti modu, karakterlerin hiçbirinde silah olmaması dışında her zamanki 5v5 çok oyunculu modu içerir. Bunun yerine, saldırganların hepsinin özel bir balyoz ve canavarları avlamak için üç cihazdan birine erişimi var. Saldırganlar, kalede saklanan canavarları avlamak için Nabız’ın Kardiyak Sensörü ile donatılmış Çakal, Aslan veya Kızak’ı seçebilir.

Savunucu tarafında, her karakterin ayrıca gadget’larına ve Nightstride adlı ikincil bir yeteneğe erişimi vardır, bu da geçici olarak hız artışı kazanmalarını ve görünmez olmalarını sağlar. Savunanlar saldıramazlar, bu yüzden raundu kazanmak için hayatta kalmaları gerekir. Savunucular arasında etobur bir bitki olarak Aruni, uluyan bir hayalet olarak Melusi, bir kanalizasyon yaratığı olarak Smoke, bir orakçı olarak Kapkan, bir iblis olarak Frost, bir zombi olarak Lesion ve bir patchwork hortlağı olarak Ela yer alıyor.

Tüm canavar ve saldırgan görünümleri, toplam 48 öğe için Doktor’un Laneti koleksiyonuna dahildir. Öğeler, 300 R6 Kredisi (yaklaşık 3 ABD Doları) veya 12500 Ünlü için paket satın alarak elde edilebilir. Bazı öğeler, 1680 R6 Kredisi karşılığında ayrı paketler halinde satın alınabilir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR