Haberler

Rocket League 7. Yıldönümünü Birtday Ball etkinliği ile kutluyor

Rocket League oyuncuları yakında oyunun yedinci yıl dönümünü iki haftalık sınırlı süreli modlar ve özel kozmetik öğeler ve XP bonusları dahil olmak üzere yeni içerikler ve ödüller ile kutlayabilecekler.

Rocket League, oyuncuların özelleştirilebilir arabalar ve araçlarla futbol oynamasını sağlayan eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Oyuncular, arkadaşlarıyla birlikte oyunun keyfini çıkarabilir veya dereceli moda geçerek kendilerini en iyilerin arasında kanıtlama şansı bulabilirler. Yeni Birthday Ball etkinliği, tüm hayranların özel sınırlı süreli modların keyfini çıkarırken heyecan verici ödüller kazanmasını sağlayacak.

Birthday Ball etkinliği, Rocket League’in yedinci doğum gününü kutlamak için iki haftalık heyecan verici modlar ve zorluklar içerecek. İlk hafta, “özel hedef bulma yetenekleri kazandıran, böylece her zaman rakibinizin hedefine doğru yönelecek” Heatseeker adında ikiye karşı iki sınırlı süreli moduna sahip olacak. İkinci hafta, oyuncuların Saldırı, Blok ve Kapma mekaniklerini kullanmalarına izin veren Knock out modunu içerecek. Bu mod Quadron, Carbon ve Calavera Arenalarında mevcut olacak.

İki haftalık kutlamada ayrıca, hepsini bitirdikleri takdirde oyuncuları 300 kredi ile ödüllendiren Birthday Ball mücadeleleri de yer alacak. Oyuncular Altın GOAT Oyuncu Bannerı ve Değerli Metal Avatar Çerçevesinin kilidini açabilir ve diğer zorluklar, nadir ögeler veya 20.000 XP gibi diğer değerli öğeleri kazanma fırsatı sunuyor.

Birthday Ball etkinliği sırasında, oyun içi mağazada Titanium White Fennec ve Fancy Formal Fennec Decal özel yıldönümü eşyaları olarak satılacak. İki yeni altın eşya da mevcut olacak: Spyder: Anniversary Edition Tekerlekleri ve Anniversary Edition Topper Şapkası. Oyuncular ayrıca etkinlik sırasında Champions Series 1-4 öğelerinin kilidini açmak için Altın Yumurta kazanabilirler.

Birthday Ball etkinliği 6-19 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir