Haberler

VALORANT veri madencileri “Run It Back 2” paketini sızdırdı!

Bir VALORANT veri madencisi, hayranlara farklı paketlerden birkaç popüler görünüm satın alma şansı veren yeni bir “Run It Back” paketi keşfetti.

VALORANT veri madencisi floxay, bugün heyecan verici yeni bir pakette beş popüler silah görünümünü içeren yeni paketin bir görüntüsünü yayınladı. Potansiyel paket, Tethered Realms Ghost, Recon Spectre, Asil 2.0 Odin, Forsaken Vandal ve Origin Operator’ü içeriyor.

Bu kostümlerin her biri daha önce birinci sınıf bir pakette ortaya çıktı ve her biri benzersiz bir tasarıma ve estetiğe sahip. Hayranlar normalde bu görünümleri yalnızca oyun içi mağazalarında veya orijinal pakette göründüklerinde satın alabilirler. Ancak yeni Run It Back paketi, popüler görünümleri tek bir yerde güvenceye almak için başka bir fırsat sağlayacak.

Orijinal Run It Back paketi hayranların beş popüler görünümü uygun bir pakette toplamasına izin verdi. The Sovereign Ghost, Oni Phantom, Prime Spectre, Nebula Ares ve Spline Operator ilk pakette mevcuttu.

Bu paketteki görünümlerin nasıl seçildiği veya Riot Games’in bunları rastgele seçip seçmediği belli değil. Orijinal paket, pek çok oyuncu VALORANT oynamaya başlamadan önce mevcut olan görünümleri içeriyordu ve yeni paket, hayranların eski görünümleri elde etmesi için başka bir şans olarak tasarlandı.

Riot, Run It Back paketinin ikinci yinelemesini resmi olarak açıklamadı, ancak hayranlar bu paketi yakında mağazalarında görecekler.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR