E-SPOR Genel Haberler Mobil Oyunlar

Spider-Man: No Way Home kostümleri Fortnite’a geliyor

Fortnite, tatil etkinliği Winterfest 2021’in başladığını duyurduğu aynı gün, Epic Games ayrıca yakında çıkacak olan Spider-Man: No Way Home filminin oyun içi görünümlerinin oyuna ekleneceğini açıkladı.

Resmi Winterfest duyuru gönderisinde Epic ekibi, No Way Home’dan hem Spider-Man hem de MJ için oyuncu görünümlerinin Winterfest için Item Shop’a geleceğini açıkladı. 16 Aralık, 18:00’da kullanıma sunulacaklar.

Spider-Man kostümünün iki farklı versiyonu mevcut ve her ikisi de çıkmış olan filmde yer alacak. Her takım ayrıca Örümcek Adam’ın maskesini kaldıran ve Peter Parker’ın yüzünü gösteren bir modda kullanabilir.

Daha klasik Örümcek Adam kostümü, birinci sezon Battle Pass’in Üçüncü Bölümünde ödül olarak da mevcuttur. Bu kıyafet, battle pass’in dokuzuncu sayfasında mevcuttur, yani oyuncuların kilidini açmak için 80. seviyeye ulaşmaları ve ayrıca Örümcek Adam’ın sırt çantası da dahil olmak üzere o sayfadaki diğer tüm ödüllerin kilidini açmaları gerekir.

Oyuncular, ulaşmak için seviye 90 gerektiren savaş biletinin 10. sayfasında Sembiyot Örümcek Adam kostümünü alabilirler. Oyuncular ayrıca bir “Web-Chute” planörü ve Webslinger silah kılıfı da dahil olmak üzere o sayfadaki diğer tüm ödüllerin kilidini açmak zorunda kalacaklar.

Yeni No Way Home görünümlerini satın almak için Fortnite oyun içi eşya mağazasına gidebilirsiniz.

Kaynak

0
0
0
0
0
40
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish