Haberler

Yeni Pokemon Benzeri Oyun DokeV Fragmanı Gezinmenin Renkli Yollarını Gösteriyor!

ONL canlı akışı sırasında yayınlanan Pokemon tarzı maceraya yepyeni bir bakış.

Pearl Abyss Gamescom’un Opening Night Live 2021’de yeni oyunu DokeV için yeni bir oyun fragmanı yayınladığı için Pokemon hayranlarının göz kulak olması gereken yeni bir oyunu var.

DokeV, oyunculara her biri kendine özgü güç ve yeteneklere sahip Dokebi’yi bulma ve eğitme görevi veren bir yaratık toplama oyunudur. Bu yeni fragman, uçsuz bucaksız kentsel açık dünyası, kahramanın yanında Dokebi ile gerçek zamanlı mücadelesi, gösterişli ve karikatürümsü bir sanat stili de dahil olmak üzere oyun için yepyeni bir oynanış sergiliyor.

Resmi basın açıklamasına göre DokeV, Pearl Abyss içindeki tescilli bir oyun motoru üzerine inşa ediliyor ve oyuncuların keşfetmesi için “derinlemesine özelleştirme seçenekleri” ve “işbirliği ve PvP fırsatları” sağlıyor. Sürüm ayrıca balık tutma, oyuna “yeni unsurlar ekleyen” bir dişli sistemi ve DokeV dünyasında maceraya atılmak için kullanılabilecek bir dizi Dokebi bineği gibi yan etkinliklerden de bahsediyor.

DokeV’nin ilk fragmanı, Pearl Abyss’in yıllık Connect etkinliğinin bir parçası olarak Kasım ayında piyasaya çıktı. Ancak, Night Live’ı Açmadan önce oyunun resmi Twitter hesabı, Mart 2020’den bu yana bir tweet ile güncellenmedi ve oyunun geleceğini şüpheye düşürdü. DokeV’nin çıkış tarihi yok ancak PC, PlayStation ve Xbox konsollarında piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir