Haberler

Halo Infinite, Battle Pass Hakkında Önemli Bir Açıklama Yaptı!

Battle Pass yeni ücretsiz ve ücretli ödüller içermeyecek mi?

Halo Infinite’in tasarım başkanı, çok oyunculu modu için bilimkurgu nişancısının Battle Pass sistemi hakkında önemli bir noktaya açıklık getirdi. Jerry Hook, bir blog yazısında, başlangıçta her yeni Battle Pass katmanının yeni ücretsiz ve ücretli ödüller içereceği önerilmiş olsa da, bunun aslında doğru olmadığını, en azından lansman için olmadığını söyledi.

“Öncelikle Battle Pass’i tartışırken kendi dilimi düzeltmek istiyorum. Canlı yayınımızda Battle Pass sisteminin her aşamada her zaman ücretsiz ve ücretli ödüllere sahip olacağını belirtmiştim, bu ifade bizim lansmanımız için yanlıştır.” dedi Hook.

Hook, 343’ün hedeflerinden birinin, ister Battle Pass’i gerçek parayla satın almayı, ister yalnızca ilerleme yoluyla içeriğin kilidini açmayı seçsinler, “oyuncuya Halo’da harcadıkları zaman için büyük değer sağlamak” olduğunu söyledi.

“Dolayısıyla, her aşamada ücretsiz bir ödül olmasa da, bir sezonun tüm Battle Pass’i boyunca edinebileceğiniz çok sayıda ücretsiz ödül olacak. (Ve evet, sezon sona erdikten sonra Battle Pass’inizi hala saklamanıza izin veriyoruz)” dedi Hook.

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR