Haberler

Golden Joystick Ödülleri, bu Kasım ayında 50 yıllık oyunları kutluyor

Golden Joystick Ödülleri, başka bir sanal gösteri için geri döndü ve oyunun 50. yıldönümüne odaklanacak.

Ödül töreni bir kez daha sanal olacak ve 50 yıllık oyunları kutlamamızın bir parçası olarak iki yepyeni kategori içerecek: Tüm Zamanların En İyi Oyunu ve Tüm Zamanların En İyi Oyun Donanımı.

Oldukça büyük ödüller, değil mi? İşte burası var sen gelip Altın Joystick Ödülleri yüzden de her zamanki kategoriler halinde söz sahibi olarak, hayranları tarafından oy vardır -. Most Wanted gibi, En İyi Studio ve En İyi Öykü anlatan birkaç isim – olursun Düşündüğünüz donanıma ve oyuna oy vermek, son elli yılda diğerlerinin üzerinde yükseliyor. Baskı yok.

Oyunlar ve Film İçerik Direktörü Daniel Dawkins şöyle açıklıyor: “Oyun endüstrisi ve Golden Joystick Ödülleri için önemli bir anda oyuncuları bizimle ‘Oyunların 50 Yılı’nı kutlamaya davet ediyoruz. Dünyanın ilk ticari olarak satılan video oyunu: Kasım 1971’de piyasaya sürülen Computer Space. İlk jetonla çalışan atari makinesi olarak, ilk kez bir video oyununun para karşılığında oynanışını temsil ediyordu: video oyunlarının ticari bir endüstri olarak doğuşu.”

Bu yılın ödülleri için oylama, bu yılki ödüllerin adaylarıyla birlikte tüm kategorileri açıklayacağımız Ekim ayında başlayacak. Ardından 23 Kasım Salı günü hangi oyunların, stüdyoların ve geliştiricilerin ev ödüllerini alacağını görebilirsiniz. Bu yılki Altın Joystick Ödüllerini nasıl izleyeceğinizle ilgili daha fazla ayrıntı için GamesRadar’a geri döndüğünüzden emin olun.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir