E-SPOR Haberler MOBA

G2 CEO’su Carlos, Rekkles’in satın alma bedelinin 1,5 milyon euro olarak belirlendiğini söyledi

2021 League of Legends off-sezonu tüm hızıyla devam ediyor ve birkaç yıldız oyuncunun dünyanın dört bir yanından sağa sola uçtuğuna dair söylentiler ve spekülasyonlar var. Bununla birlikte, Avrupalı hayranların aklında olan büyük bir isim, G2’nin şu anki başlangıç AD Carry’si Rekkles ve onun serbest oyuncu statüsüdür.

G2 Esports CEO’su Carlos “ocelote” Rodríguez Santiago bugün sosyal medyada çeşitli rakamlar ve raporlar arasında Rekkles için gerçek satın alma bedelinin 1,5 milyon Euro olarak belirlendiğini doğruladı.

Rekkles, 2021’in başında Lig tarihinin en ikonik takımlarından birinde daha büyük başarılar elde etmek için Fnatic’ten ayrılmaya karar verdiğinde G2’ye katıldı. Alt koridorda Perkz’in yerini alarak Mikyx, Caps, Jankos ve Wunder’a katılarak Avrupa’nın kağıt üzerinde gördüğü en iyi kadrolardan birini oluşturdu.

Ancak uygulamada G2, geçmiş yıllarda buldukları başarıları tekrarlayamadı. Bölgedeki en iyi oyunculardan bazılarına sahip olmalarına rağmen, takım olarak genel koordinasyonları ve sinerjileri eksikti ve bazı oyuncular tutarsız bir oranda performans gösterdi. Hem 2021 İlkbahar ve Yaz Mevsimi finallerine ulaşamadılar hem de 2016’da lige katıldıklarından bu yana ilk kez 2021 Dünya Şampiyonası’nı kaçırdılar.

Kaynak

0
0
0
0
0
27
0

Bir cevap yazın