Haberler

Pokemon Go’ya Yeni Pokemon Geliyor.

Yeni Sezon Mischief, psişik Pokemon Inkay ve Malamar’ın ilk çıkışını görüyor.

Kapsamında Pokemon Go’nun şimdiki Mischief’e Mevsimi yeni Pokemon, INKAY ve onun Evrim, Malamar geliyor. Psişik tip Pokemon ilk olarak Pokemon X ve Y’de tanıtıldı ve tıpkı ana hat oyunlarında olduğu gibi evrim için benzersiz bir yöntem kullanacak.

Inkay, 8 Eylül’den 13 Eylül’e kadar bir dizi başka psişik tip Pokemon içeren Psişik Muhteşem etkinliğinin bir parçası olarak geldi – üç aylık Mischief Sezonunun sadece küçük bir bölümü. Inkay, nadir rastlanan bir vahşi karşılaşma olarak mevcuttur, ancak tek yıldızlı baskınlardan veya Saha Araştırması görevlerini tamamlayarak da yakalanabilir. Niantic güncellemesi , Inkay’ın Malamar’a “yalnızca benzersiz koşullar altında” evrimleşebileceğini ve ” Pokémon X ve Pokémon Y’de Kalos bölgesinde seyahat eden eğitmenlerin bu koşulların ne olabileceğine dair bir sezgileri olabileceğini” ekliyor.

Etkinlik ayrıca oyunculara karşılaşmalarda, baskınlarda ve Araştırma Görevleri aracılığıyla diğer psişik Pokemonları yakalama şansı verir. Bunlara düzenli karşılaşmalarda Abra, Drowzee, Gothita, Solosis ve Elgyem ve baskınlarda Staryu, Chimecho, Bronzor, Espurr, Alolan Raichu, Wobbuffet, Medicham ve Metagross dahildir.

Oyuncular ayrıca , sezonun gizemli Efsanevi Pokemon Hoopa’sı hakkında daha fazlasını açacak olan Mischief Sezonu Özel Araştırma görevinin bir sonraki bölümünü de tamamlayabilirler.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR