Haberler Yarış

Forza Horizon 5 güncellemesi, PvP ilerleme sistemi ve özel yarışlar getiriyor.


Forza Horizon 5, 29 Mart’ta yeni bir ilerleme sistemi ve özel yarış seçeneği de dahil olmak üzere çok oyunculu modda bir dizi iyileştirme yapan ve doğal olarak birkaç metrik ton değerinde son derece arzu edilen sürüşler ekleyen büyük bir güncelleme alıyor.

Horizon Open, oyun yoluyla açılabilen Rozetler de dahil olmak üzere yeni bir ilerleme sistemi ile güncellendi
Horizon Open’a, oyuncuların seçtikleri yarış disiplini ve PI sınıfı için yarışlar bulmasını sağlayacak Özel Yarış eklendi
Oyuncunun yarış sonrası akışta gereğinden fazla beklemeye bırakılabileceği bazı senaryolar düzeltildi.
PvP değişikliklerinin dışındaki notlar, Seri 6’nın odak noktasının oyuncu özelleştirmesi olduğunu söylüyor, pek çok ince ayar oyunun bu tarafında dönüyor ve başkaları tarafından daha görünür hale geliyor:

-Her hafta öne çıkan iki EventLab Etkinliği
-Bir topluluk üyesi tarafından çekilen özel bir fotoğrafın yer aldığı bir Sezonluk Şampiyona
-Sezonluk PR Dublörleri artık normal Wheelspins yerine Super Wheelspins sağlayacak
-Tonlarca yeni öge ve araba
-Series 6 ayrıca oyun dünyasında birden fazla bölümü olan ‘infamous” Drift Club hakkında yepyeni bir Horizon Hikayesi ekliyor. Bu, Series 6 Festival Playlist’i oynayarak açılıyor.

Uygun olan ödüller arasında, “tek seferlik bir prototip yarış drift arabası” olan 2021 Ford Mustang Mach-E 1400 yer alıyor. Her zamanki gibi çok sayıda yeni ögeler ve ödül var: görünüm malzemeleri, araba kornaları, simgeler vb. Hepsini burada tam yama notlarında görebilirsiniz.

Forza Horizon 5, 2021’de yılın açık dünya oyunuydu. Playground, oynamanın yeni yollarını ve ıvır zıvırları ekleyen ücretsiz güncellemeleri tutarlı bir şekilde sürdürdü: bu sunum sırasında oyunun ilk DLC’sinin yakında açıklanacağını da söyledi.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR