Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Warzone’un 2022’deki ilk güncellemesi!

Hoşçakal, görünmez Francis.

Call of Duty: Warzone’da birkaç haftadır oyunu rahatsız eden bazı can sıkıcı hataları düzelten yeni bir güncelleme yayınlandı.

Yakın zamanda yapılan bir güncellemeden sonra, birçok oyuncu yeni sezon için “Uyanmış” görünümün Francis olarak bilinen bir operatörün dinlendiğini fark etti. Yaklaşık 50 metre veya daha fazla bir mesafede cilt görünmez hale gelir. Uyanan Francis kısa süre sonra Caldera’yı devraldı.

Bu güncelleme sonunda bu hatayı ortadan kaldırıyor, böylece oyuncular hem Modern Warfare hem de Black Ops Cold War’dan oyuna dahil olan düzinelerce başka görünüm de dahil olmak üzere artık farklı operatör görünümlerini kullanmaya geri dönebiliyorlar.

Dinlenen Francis’in cilt durumunu daha da kötüleştiren şey, birinci sezonda yalnızca 100. seviyede mevcut olması ve birçok oyuncunun bir kez savaş geçişi katmanları satın aldığı düşünüldüğünde, birçok oyuncunun bunun bir “kazanmak için öde” hatası olduğu konusunda ağlamasına yol açması. bunun bir avantaj olduğunu anladılar.

Warzone’un ana geliştiricisi Raven Software, “İşe geri döndüğümüz için heyecanlıyız” dedi. “Önümüzdeki haftalarda üzerinde çalıştığımız birçok güncellemeden ilki burada. Yakında daha fazla güncelleme arayın ve geri bildirim almaya devam edin!”

Güncelleme, “Caldera genelinde oyuncuların bunlardan yararlanmasına/göz atmasına/çekim yapmasına izin veren çeşitli unsurlarla çarpışma sorunları” ve “her yükleme düşüşünün aynı XY koordinatlarında ortaya çıkmasına” neden olan bir hata dahil olmak üzere bazı diğer küçük düzeltmeleri içeriyor.

Bugünün yama notlarının tam listesi aşağıda bulunabilir.

Call of Duty: Warzone 5 Ocak güncelleme yama notları

Oynanış

  • In Vanguard Modlarınızı, Firesale Kamu Olay olacak o ile başlayan ilgili Çemberin tüm süre boyunca artık son.

Hata düzeltmeleri

  • Caldera’daki çeşitli öğelerle ilgili, Oyuncuların bu öğelerden yararlanmalarına/gözetlemelerine/ateş etmelerine olanak tanıyan sabit çarpışma sorunları.
  • Her Loadout Drop’un tam olarak aynı XY koordinatlarında ortaya çıkmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • “Awoken” Francis Operator Skin’in belirli bir mesafeden sonra görünmez görünmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR