Haberler

VALORANT’ın en yeni ajanı Neon ile tanışın!

Yeni heyecan verici bir ajan daha gelmek üzere.

VALORANT oyuncuları, heyecan verici bir yetenek setiyle oyuna katılan en yeni ajan Neon ile çok yakında düşmanlarına karşı savaşabilecekler.

Hayranlar, Neon’un kişiliğini ve heyecan verici yeni yeteneklerini sergileyen yeni bir sinematik fragmanda bugün Neon’a ilk ayrıntılı bakışlarını attılar. Neon, rakiplerini kolaylıkla alt edebilen ve alt edebilen bir Filipinli ajandır. Fragman, hızlı koşma yeteneğiyle düşmanları geride bıraktığını ve silahlı çatışmalarda kaçmak için kayabileceğini gösteriyor.

Fragman, duvarlardan sekip düştüğü alana sersemletme veren bir elektrikli top fırlattığını gösteriyor. Neon’un da Phoenix’in duvarına benzer bir yeteneği var, ancak bu yetenek her iki tarafta da koruma sağlayan iki mavi duvar içeriyor.

Neon’un ulti yeteneği, parmaklarından elektrik çekmesine izin veren bir elektrik gücü gibi görünüyor. Bunun ne kadar hasar verdiği belli değil, ancak silahlı çatışmaları kolayca kazanabilecek yıkıcı bir yeteneğe benziyor.

Oyuncular haftalardır Neon’a bir bakış attılar. Aralık ayında, bir blog yazısı hayranlara ayakkabılarına ilk bakışlarını verdi ve bu aynı zamanda tabanlarından birinin altında bir yıldırım çizgisi görülebildiğinden yeteneklerini de ima etti. VALORANT Prime Gaming ganimet sayfası da erkenden bir Neon resmi yayınladı ve hayranlara yeni yılın hemen öncesinde yeni menajere resmi bir bakış sağladı.

Neon, muhtemelen bu ay Dördüncü Bölüm ile birlikte piyasaya sürülecek.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR