Haberler

Netflix Gaming, Polonya’da İki Stranger Things Oyununu İçeren Sınırlı Testlere Başladı!

Stranger Things: 1984 ve Stranger Things 3: The Game artık Netflix uygulamasında mevcut, ancak yalnızca Polonya’da.

Akış devi Netflix oyun dünyasına giriyor ve şirket, Polonya’da sınırlı bir sunumla hizmetlerini test etmeye başladı. Polonya’daki Android cihazlarda aboneler artık Netflix uygulamasından başlatarak Stranger Things: 1984 ve Stranger Things 3 adlı iki oyunu oynayabilecekler.

Sosyal medyada paylaşılan ekran görüntülerine göre Netflix uygulaması, sizi oyunlardan herhangi birini yükleyebileceğiniz Google Play mağazasına götürür. Test iOS’ta mevcut değil.

Netflix ve oyun konuşalım.
Bugün Polonya’daki üyeler Netflix mobil oyunlarını Android’de Stranger Things: 1984 ve Stranger Things 3 adlı iki oyunla deneyebilir. Çok, çok erken günler ve önümüzdeki aylarda yapacak çok işimiz var, ancak bu ilk adım.

— Netflix Geeked (@NetflixGeeked) 26 Ağustos 2021

Bu oyunlarda reklam yok ve uygulama içi satın alma yok. Oyunlar, mevcut Netflix üyeliğinizin bir parçası olarak dahildir.

Akış şirketi ayrıca oyun projeleri için “çok, çok erken” olduğunu vurguladı. Netflix, “Önümüzdeki aylarda yapacak çok işimiz var, ancak bu bir ilk adım” dedi. “Netflix’te oyunların nasıl göründüğünü keşfederken sizi güncel tutacağız. Bizi izlemeye devam edin.”

Stranger Things: 1984, 80’lerin oyunlarından sonra modellenen retro temalı bir aksiyon macera oyunudur. Hawkins boyunca bulmacaları çözüyor ve Eggos topluyorsunuz. Stranger Things 3: Bu arada Oyun, aynı zamanda retro sanat tarzı ve iki oyunculu yerel co-op’u olan o sezona eşlik eden bir parça. Her iki oyun da ücretsizdir ve Android ve iOS’ta indirilebilir.

Editör kıps: “yani bence Netflix kendini geliştirmeyi kafasına koymuş ama oyun dünyasında başarılı olacak mı? izleyip görelimm 🙂 siz de yorumlarınızı aşağıya bırakmayı unutmayınn kıppsss”

0
0
0
0
0
23
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish