E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS) Oyun-İş Dünyası

Aim Lab, resmi training sponsoru olarak Call of Duty League ile ortak oldu

Call of Duty League, resmi bir sponsorluk için oynaması ücretsiz aim geliştirme oyunu olan Aim Lab ile birlikte çalışıyor.

Aim Lab, Call of Duty Challengers Scouting Series’in, hafta sonu maçlarının en iyi çekimlerini öne çıkaran Best Shot adlı yayınlarda yeni bir segmentin ve hayranları CDL Challengers sonuçları hakkında güncel tutmak için bir CoD Challengers ticker’ın sunum sponsoru olacak.

“Aim Lab’ın eğitim sistemleri, tüketicilerin bir e-spor süperstarı olmak için gereken becerileri anlamalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Activision’ın küresel ortaklıklardan sorumlu başkan yardımcısı Jack Harari, Call of Duty League, eğitim yazılımlarını öne çıkaran ve Call of Duty Challengers’ın profesyonel devrelere giden yolunu aydınlatan orijinal içerik geliştirmek için Aim Lab ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor” dedi. Blizzard Esports. “Bu ortaklık sayesinde Aim Lab ve Call of Duty League, birkaç yeni içerik oluşturmak için birlikte çalışacak ve hayranları hedef, isabet ve hız becerilerini test eden yeni bir mücadeleye katılmaya davet edecek.”

Aim Lab tarafından sunulan Call of Duty Challengers Scouting serisi, “Call of Duty Esports’un yaklaşan yıldızlarına ışık tutan çok günlü bir çevrimiçi yarışma etkinliğidir.”

Steam’den ücretsiz olarak indirilebilen Aim Lab, “hayranların algısını, tepki sürelerini, isabetliliğini ve şirketin bilimsel araştırma ekiplerinin profesyonel bir espor oyuncusu olmak için çok önemli olarak belirlediği diğer becerileri test etmek ve değerlendirmek için kişiselleştirilmiş eğitimleri” geliştirdi.

“Hem hayranlar hem de profesyoneller için gerçekten benzersiz ve özel bir şey yaratmak üzere Call of Duty League ile ortak olmaktan onur duyuyoruz. Statespace’in kurucusu ve CEO’su Dr. Wayne Mackey, “Yeni özellikler, dünyanın Call of Duty’yi en üst düzeyde oynamak için gerçekten ne gerektiğini görmesini sağlayacak ve bu oyuncuların ne kadar inanılmaz yetenekli olduklarını gösterecek” dedi. “Ve evdeki hayranlar ve hevesli Call of Duty profesyonelleri için bu ortaklık, size en yüksek potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için Aim Lab’de yeni eğitim araçları getiriyor.”
Kaynak

0
0
0
0
0
36
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish