Haberler Oyun

Dead By Daylight evreninde geçen 2 yeni oyun geliştiriliyor!

Dead By Daylight evreninde geçen 2 yeni oyun geliştiriliyor! Behaviour Interactive, Dead by Daylight evrenini genişletme kararı alarak evrende iki yeni oyun oluşturuyor. Bunlardan biri hikaye odaklı bir oyun olacak, diğeri ise çok oyunculu bir oyun.

Hikaye odaklı oyunu, Until Dawn, The Quarry ve The Dark Pictures Anthology gibi oyunlarıyla tanınan Supermassive Games tarafından geliştirilecek. Stüdyo, Dead by Daylight oyununu aynı tek oyunculu hikaye yapısıyla sunmayı planlıyor. Oyun, Entity’in gerçekliği dışında bir ortamda geçecek, yeni bir oyuncu kadrosu ve hikaye sunacak.

Supermassive Games Yapımcısı Traci Tufte, ‘Supermassive oyununun gerilim, etkileşim ve dallanma anlatımını Dead by Daylight mitolojisiyle birleştirerek, yoğun bir hikaye deneyimi yaratmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu deneyim, güçlü yaşam-ölüm seçimleriyle dolu olacak’ şeklinde açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilir: Hollow Knight: Silksong Ertelendi

Dead By Daylight evreninde geçen 2 yeni oyun geliştiriliyor!

Çok oyunculu oyun, multiplayer survival oyunu Scavengers ile tanınan Midwinter Entertainment tarafından geliştirilecek. Bulut teknolojisi şirketi Improbable, geçen yıl stüdyoyu Behaviour Interactive’e sattı. Midwinter Entertainment yapımcısı Audrey Mladina’ya göre, oyunun vizyonu, oyuncuların birbirleriyle karşılaşmak yerine dört oyuncunun bir araya gelerek Entity’nin alanlarından birine girip düşmanlarla savaşması üzerine kurulu olan bir PvE deneyimi olacak.

Supermassive Games, oyun hakkında daha fazla bilgiyi bu yılın ilerleyen dönemlerinde açıklayacaklarını belirtirken, Midwinter Entertainment ise projelerinin hala çok erken aşamalarında olduğunu ifade etti.

Bu arada, oyuncular Nicolas Cage’in Dead by Daylight’a 5 Temmuz’da katılmasını bekleyebilirler.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın.

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir