Haberler Oyun

Hollow Knight: Silksong Ertelendi

Hollow Knight: Silksong Ertelendi. Cherry Takımı Silksong’u erteledi.

Son duyduğumuza göre Hollow Knight: Silksong 2023’ün ilk yarısında çıkacaktı, ancak dün gece Team Cherry yeni bir pencere sunmadan oyunu erteledi.


İlginizi çekebilir: 2D Oyun Nedir?


Team Cherry pazarlama ve yayıncılık sözcüsü Matthew Griffin Twitter’da “2023’ün ilk yarısında yayınlamayı planlamıştık, ancak geliştirme hala devam ediyor” diye yazdı. “Oyunun nasıl şekillendiği bizi heyecanlandırıyor ve oldukça büyüdü, bu yüzden oyunu olabildiğince iyi hale getirmek için zaman ayırmak istiyoruz. Çıkışa yaklaştığımızda bizden daha fazla ayrıntı bekleyin.”

Gördüğünüz gibi, Silksong’un başlangıçta planlandığı gibi 2023’ün ilk yarısında yayınlanmayacağı açık, ancak oyunun yeni çıkış tarihinin ne olduğuna dair bir kelime veya gösterge yok.

Hollow Knight: Silksong Ertelendi

Hollow Knight: Silksong Ertelendi

Team Cherry ilk oyunu Hollow Knight’ı 2017’de çıkardı ve son derece iyi karşılandı. Oyun birkaç ücretsiz DLC alırken, stüdyo aynı zamanda oyundaki Hornet’in başrolde olduğu daha büyük bir ücretli DLC genişlemesi üzerinde çalışıyordu. Ekip, 2019’da bu DLC’nin kapsamının büyük ölçüde genişlediğini ve artık Hollow Knight adında tam bir devam oyunu olacağını duyurdu: Silksong. O zamandan beri, ilk Hollow Knight’ın hayranları Silksong’u ne zaman oynayabileceklerini merak ediyordu.

Hollow Knight: Silksong, Windows, macOS, Linux, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için Team Cherry tarafından geliştirilen ve yayınlanan yakında çıkacak bir Metroidvania video oyunudur. İlk olarak 14 Şubat 2019’da 2017 oyunu Hollow Knight’ın devamı olarak duyurulmuştu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir