Haberler Oyun

Redfall Xbox’ta İyi Bir Başlangıç Yaptı

Redfall olumsuz tepkilere rağmen Xbox’ta güçlü bir başlangıç yaptı. Arkane şirketinin son oyunu Xbox’ta büyük ilgi gördü.

Görünüşe göre Redfall, Xbox konsollarında orta dereceli bir resepsiyona rağmen güçlü bir başlangıç yaptı.

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Redfall eleştirmenler tarafından karışık bir şekilde karşılandı ve oyuncular da Arkane’nin yeni oyununu hayal kırıklığı olarak nitelendirdi. Buna rağmen, Arkane’nin nişancı oyunu hayata güçlü bir başlangıç yapmış gibi görünüyor, çünkü True Achievements(yeni sekmede açılır) Redfall’un 2023’ün en büyük ikinci Xbox oyunu lansmanı olduğunu ve sadece Atomic Heart’ın arkasında yer aldığını bildiriyor.


İlginizi çekebilir: Redfall Sistem Gereksinimleri


True Achievements, 7 Mayıs’ta sona eren hafta için Redfall’un Xbox sistemlerinde saf oynanış süresi açısından üçüncü en büyük oyun olduğunu bildirdi. İlk sıradaki Fortnite ve ikinci sıradaki Call of Duty: Modern Warfare 2’nin arkasında yer alan Redfall, Xbox konsolları bir yana, tüm sistemlerde oyuncu tabanı ve oyuncuları elde tutma açısından tartışmasız iki dev.

Redfall, Xbox Game Pass abonelik hizmeti aracılığıyla piyasaya sürülme avantajına sahip, bu da şüphesiz hem kendisinin hem de Atomic Heart’ın Xbox konsollarında gerçekten güçlü bir lansman yapmasına yardımcı oldu. Görünüşe göre olumsuz söylentilere rağmen, Xbox kullanıcıları Arkane’nin son çabasına bir şans verecek kadar ilgilerini çekmiş.

Redfall Xbox'ta İyi Bir Başlangıç Yaptı

Bu, Arkane’in yeni oyunu için gerçekten büyük bir sürpriz. Redfall’un lansmanı açıkça planlandığı gibi gitmedi, Xbox başkanı Phil Spencer bile oyunun lansmanından “hayal kırıklığına uğradığını” kabul etti ve Xbox’ın Arkane’nin Unreal Engine yapımı oyununu geliştirmesine yardımcı olmak ve teknik sorunlardan uzaklaştırmak için Redfall’un geliştirilmesinde daha erken adım atamamasından yakındı.

Arkane’nin yeni oyununu beş yıldız üzerinden 2,5 yıldızla ödüllendiren kendi Redfall incelememiz, oyunu “aceleye getirilmiş, tamamlanmamış ve tatmin edici değil” olarak nitelendirdi. Arkane’nin son oyunu gerçekten ilgi çekici vampir tasarımlarına ve keşfedilecek ilginç bir dünyaya sahip olsa da, sınırlı hikayesi ve çok sayıda hatasının Redfall’u gerçekten hayal kırıklığına uğrattığını düşündük.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir