Haberler

VALORANT’a ikinci RGX 11z Pro Skin Seti Geliyor

Biraz pahalı olabilirler, ancak VALORANT’ın yeni ürünleri, büyüyen koleksiyonları için başka bir kostüm seti almak isteyen herkes için mükemmel bir eklenti.

27 Nisan Çarşamba günü Riot Games, popüler olan RGX 11z Pro skin serisine Classic, Phantom, Spectre ve Operator skinleri dahil olmak üzere beş yeni skin ekliyor. Ayrıca tam paketle birlikte gelen bir kelebek bıçağı da olacak.

Geçen Ekim ayında Riot, genişletilebilir bir katana tarzı yakın dövüş silahıyla birlikte Vandal, Frenzy, Guardian ve Stinger için görünümler içeren ilk RGX Pro skinlerini çıkardı. Ayrıca mavi, kırmızı ve sarı renk seçenekleriyle temel olarak yeşil renkte geldiler.

Bir kez daha skinler, günümüzün birçok oyuncusunun kurulumlarında sahip olduğu üst düzey oyun bilgisayarlarının görünümünü ve RGB aydınlatmasını taklit ediyor.

VALORANT sanat lideri Kerwin Atienza, “Dış çizgisinin son derece duyarlı, dokunsal ve mekanik olmasını istedik” dedi. “Bunu başarmak için, VALORANT’ın bilinen stilini korurken, modernize edilmiş yapısal ayrıntılara, katmanlama ve karmaşıklığı zorlamaya büyük bir odaklanma ile ergonomik ancak işlevsel şekillere gitmek bariz bir yön oldu.”

Belirli bir seviyede, her bir silahı ateşleme, donatma, yeniden doldurma ve inceleme konusunda özel görsel ve işitsel efektler olacak. Örneğin, her bir tabancanın iç renkleri, her incelendiğinde değişecek ve sarı, beyaz, yeşil veya deniz mavisi aydınlatmasını alacaktır. Kelebek bıçağı ayrıca rastgele bir renk seçmeden önce, kontrol edildiğinde tüm renk tayfında döngü yapacaktır.

Efsanevi katmanlı bir skin serisi olarak, RGX 11z Pro paketi 8.700 VP’ye mal olacak. Bu paket şunları içerecektir:

 ⦁  RGX 11z Pro Butterfly Bıçağı

⦁    RGX 11z Pro Phantom

⦁    RGX 11z Pro Classic

⦁    RGX 11z Pro Operator

⦁    RGX 11z Pro Spectre

⦁    RGX 11z Pro Kartı

⦁    RGX 11z Pro Sprey

⦁    RGX 11z Silah Uğurluğu

Silahlarda ayrıca, belirli bir turda bir oyuncunun o silahla kaç kez kill aldığını gösteren öldürme sayaçları bulunacak. Diğer birinci şahıs nişancı oyunlarındaki çoğu istatistik izleme silahının aksine, her raunttan sonra sayaç sıfırlanacak.

RGX Pro skinleri oyundaki popüler öğelerden biri olmuştur ve bu hafta daha sonra piyasaya sürüldüğünde birçok oyuncunun istek listesinde olacağı kesin.

Yeni RGX 11z Pro Skin Setinin 27 Nisan’da oyun içi mağazaya eklenmesi bekleniyor.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR