Haberler

Yeni Türk VALORANT Ajanı Fade’in Sinematik Fragmanı yayınlandı!

VALORANT oyuncuları, bugün 2022 VCT Masters Reykjavík Büyük Finali başlamadan önce nihayet yaklaşmakta olan yeni Ajan Fade’i sinematik bir fragmanda gördü.

VALORANT’ın bir sonraki öncü Ajanı Fade, haftalardır dedikodu konusu oldu. Son güncellemeler, Atış Poligonuna yeni bir hücre ekledi ve yeni bir sesli mesaj, birkaç ajanın Türk ajanı yakalamak için nasıl mücadele ettiğini anlatıyor.

Sinematik fragman, Cypher’ın Atış Poligonu’ndaki ofisinde, birkaç ajanın Fade’i yakalamak için mücadele ettiği sesli mesajda açıklanan görevi gösteriyor. Fragman, Fade’in her bir Ajanın en büyük korkularından yararlandığını ve geçen hafta boyunca yayınlanan teaser’larla gözler önüne serdi.

Fragman ayrıca hayranlara, diğer Ajanları karanlık gaz bulutu benzeri bir maddeyle kaplayan Fade’in bazı yeteneklerine ilk resmi bakışını veriyor. Bu muhtemelen, oyuncular Atış Poligonunda Brimstone’un ofisine girdiğinde meydana gelen etkinin aynısını yaratacak. Fade ayrıca diğer ajanlara doğru uçan gölge benzeri bir yaratığı da harekete geçiriyor. Bu yetenek muhtemelen Skye’ın köpeğine benzer şekilde çalışacak ve vurulduğunda oyuncuları zayıflatacaktır.

Geçen ayki bir blog gönderisine göre Fade, “düşmanları avlarken samimi bir his” sağlamayı amaçlıyor. Hayranlar, Fade’in yeteneklerine tepki verirken muhtemelen yeni seslendirmeler ve farklı ajanlarla etkileşimler bekleyebilirler.

Fade’in sinematik videosu, hayranlara yeni ajan hakkında küçükte olsa bir fikir veriyor. Oyuncular Masters Reykjavik büyük finalinin bitiminden sonra oynanış görüntüleri bekleyebilirler.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  • Avatar for Fade
    Fade 24 Nisan 2022

    ALLAH ALLAAHH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR