E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Crwz ” X10’un VCT Champions’taki performansı SEA’nın yatırımları ciddiye almasını sağlamalı!”

VALORANT’ta rekabet etmek, yalnızca X10 CRIT’in Thanamethk “Crws” Mahatthananuyut’u için kazanmak değildir. Bu, bölgesine oyunu ciddiye alması ve e-spora tam olarak yatırım yapması için ilham vermekle ilgili.

X10, başlangıçta gerçek bir rakip olarak görülmemesine rağmen, VCT Champions’ta olağanüstü bir performans sergiledi. Tayland takımı, bugün çeyrek finalde EMEA’nın Gambit’ine kıl payı kaybetmeden önce grup aşamasında Brezilya’nın Keyd Stars ve Kuzey Amerika’nın Envy Takımı’nı geride bıraktı.

Crws, mağlubiyetin ardından düzenlediği basın toplantısında, “Çeyrek finallere ulaşmamızın sahneyi daha büyük hale getireceğini umuyorum.” Dedi. “Benim burada olmamın… ve diğer herkesin burada olmasının nedeni, sadece elimizde bir şeyler olduğunu kanıtlamak.”

Crwz, ekibinin performansının Güneydoğu Asya’dan gelen oyuncular için bir yol açacağını umuyor. Biz yapabiliyorsak onlar da yapabilir” dedi.

Gambit’i VCT Champions çeyrek finallerinde heyecan verici bir üçüncü haritaya götürmek, bölgesindeki oyuncular ve kuruluşlar için yeni yollar açma potansiyeline sahip.

Crwz, “Bizim sahnemizde, oyunu bir meslek olarak oynamak için her şeyi riske atacak çok az insan var,” dedi. “Umarım bu Güneydoğu Asya’da daha büyük bir espor sahnesinin başlangıcıdır.”

X10 turnuvadan elenmiş olsa da, VCT Champions 11 Aralık Cumartesi günü yarı finallerle devam edecek. Gambit, KRÜ Esports ile karşılaşacak ve Acend, Team Liquid ile eşleşecek.

Kaynak

0
0
0
0
0
12
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish