Haberler

Apple Arcade, hizmete eklenecek yeni Cooking Mama ve Frogger oyunlarını duyurdu!

Apple, Apple Arcade’e 3 Haziran’da çıkacak olan Frogger ve Rumbling Ruins (Arcade oyunu Frogger in Toy Town’ın devamı) dahil dört oyunun önümüzdeki ay ekleneceğini duyurdu. Bunu, 17 Haziran’da Cooking Mama: Cuisine izleyecek.

Listeyi tamamlayan bir diğer oyun ise Shenmue ve Out Run gibi oyunlarla tanınan efsanevi tasarımcı Yu Suzuki’nin 24 Haziran’da piyasaya sürdüğü Air Twister. İşte resmi açıklama:

Oyuncular, gezegenlerini yıkımdan kurtarmak için tuhaf istilacılara karşı savaşan Princess Arch rolünü üstlenecekler. Düşmanlarını delmeden önce güzel, ustalıkla hazırlanmış sahnelerde zarif ışık kavislerini izlemek için hedefe oklarını yağdıracaklar. Eğlenceli ve kolay dokunmatik ekran kaydırmalı oyun mekaniği ile gezegenin kaderi oyuncunun elinde.

(Bu ay ayrıca 10 Haziran’da Apple Arcade’in App Store klasikleri bölümüne bir yapboz oyunu eklenecek. )

Bu ayki Apple Arcade oyunlarında, Badland ve Goat Simulator’daki yeni yinelemelerin yanı sıra Family Guy ve King of the Hill karakterlerinin yer aldığı kart yarışı oyunu gibi önemli oyunlar da yer aldı. Hizmet çıkışından bu yana, Final Fantasy yaratıcısı Hironobu Sakaguchi’den Fantasian ve PlatinumGames’ten World of Demons’un yanı sıra Castlevania, Monster Hunter ve Neko Atsume gibi Japon geliştiricilerin oyunlarına da ev sahipliği yaptı.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR