Haberler

Leave, 2021 Overwatch Ligi MVP ödülünü kazandı

2021 Overwatch Ligi sezonu boyunca, Chengdu Hunters bir turnuva galibiyeti arıyor. Başarı onların elinden defalarca kaçmış olabilir, ancak görünen o ki takım kendi saflarında bir galibiyet bulmuş.

Xin “Leave” Huang, kusursuz DPS becerileri ve geçen yılki etkileyici performansı nedeniyle 2021 Overwatch Ligi En Değerli Oyuncu (MVP) ödülünü kazandı. Genji’den Tracer’a kadar çeşitli kahramanlarda rakipleri yarıp geçerek Hunters’ı zafere hiç olmadığı kadar yaklaştırdı.

Rekabet sahnesinin gerçek bir emektarı olan Leave, Miraculous Youngster’in bir parçası olarak adını duyurdu ve Team China’nın bir parçası olarak 2017 ve 2018 Overwatch Dünya Kupası yarışmalarında yer aldığı sırada çok sayıda hayran kazandı. Chengdu Hunters’a 2019’un sonlarında 18 yaşına girdikten ve bir lig sözleşmesine hak kazandıktan sonra katıldı.

Chengdu Hunters bir bütün olarak 2020 sezon dışı döneminde yükseldi. Leave, düşman arka hatlarını ortadan kaldırarak takım savaşlarını tersine çevirme yeteneğiyle büyük ilgi gördü. DPS kahramanları üzerindeki başarıları sayesinde, Avcılar birden fazla turnuvaya katıldı ve sezon sonrası grup için Doğu Bölgesi’ndeki ikinci yeri kaptı.

Chengdu’nun son sezonda nereye yerleştiği önemli değil, 2021 kısmen Leave’in oyunları sayesinde organizasyonun en başarılı yılı olacak.

Geçen yıl, Shanghai Dragons DPS Kim “Fleta” Byung-sun, hasar veren kahramanlarla yaptığı muhteşem oyunlarla MVP ödülünü evine götürdü. New York Excelsior esnek desteği Bang “JJoNak” Sung-hyeon, 2018’de ligin ilk MVP ödülünü aldı.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir