Haberler

VALORANT okyanus temalı yeni Neptün paketini duyurdu!

VALORANT oyuncuları, favori silahlarından bazılarına okyanus havası eklemek için yeni Neptün skin paketini yakında mağazadan alabilecekler.

VALORANT, her temada farklı farklı silah kostümleriyle doludur. Bazı kostümler basittir bazıları ise tuhaftır ve her silahın tasarımını önemli ölçüde değiştirir. En yeni Neptün paketi bu konsepte dayanıyor ve her silaha okyanustan ilham alan bir görünüş sunuyor.

Neptün paketi Guardian, Vandal, Spectre, Shorty için yeni görünümler ve yeni bir bıçak kostümğ içeriyor. Her silahta renkli bitki yaşamı ve deniz canlıları bulunan hareketli bir akvaryum bulunuyorr. Silahların ayrıca siyah ve beyaz varyantları var ve oyuncuların kendi tarzlarına uygun bir renk seçmelerine olanak tanıyor. Bıçak kostümünün derisinin üzerinde bir denizyıldızı bile var, bu da onu düşmanları biçecek olmasına rağmen sevimli bir silah haline getiriyor.

Ayrıca, Haven’da küçük değişiklikler, konuşlandırılabilir bir yetenek yok edildiğinde yeni ses eklemeri ve oyunun genel durumuna yardımcı olacak birkaç hata düzeltmesi getiren 4.10 Yaması bugün oyuna geliyor. Yeni kostümler oyununuzu değiştirmeyecek veya iyileştirmeyecek, ancak mücadele ederken havalı görünmenize yardımcı olabilirler.

Riot Games, yeni paketin maliyetini açıklamadı, ancak 25 Mayıs’ta oyun içi mağazada mevcut olacak. Herhangi bir pakette olduğu gibi paketler belirli bir süre vitrinde duracak, eğer kostümü begendiyseniz mağazadan ayrılmadan önce kostümleri aldığınızdan emin olun.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR