Haberler Strateji

Hearthstone Winter Veil’i görevler, kostümler ve brawlarla kutluyor

Hearthstone, Winter Veil’i bir görev zinciri, temalı kostümler ve iki mevsimlik Tavern Brawls’ın geri dönüşü ile kutluyor. Hearthstone oyuncuları Salı gününden itibaren bir Efsanevi Görevlere katılabilirler.

Ücretsiz kart paketleri nasıl kazanılır?

Üç görev eklendi ve hatta toplam altı kart paketi var. Oyuncular, tamamlanan her görev için bir adet Fractured in Alterac Valley paketinin yanı sıra standart bir kart paketi ile ödüllendirilecek.


Kış şenliklerine ek olarak, oyuncular Salı günü mağazayı ziyaret ettiğinde ücretsiz bir Kardan Adam Thrall görünümü talep edebilirler.

Oyuncular mağazaya göz atarken, Hearthstone Battlegrounds paketlerinin yanı sıra geleneksel Hearthstone oyun modu için temalı paketleri de satın alabilirler. Oyuncular ayrıca Greatfather Winter Magni Hero Set’i satın alabilirler.

Hearthstone oyuncuları ayrıca, hediye dropları almayı içeren Gift Exchange Tavern Brawl’da diğerlerine karşı da oynayabilir.

Bir oyuncu Gift Exchange Tavern Brawl’a ilk kez katılıyorsa, normal bir kart paketi yerine Winter Veil Treat kartını geri alacak.

Önümüzdeki Çarşamba, Wacky Waxy Winter Veil Brawl’ı içerecek. Bu geri dönen Tavern Brawl, Large Waxy Hediye kartlarını içeriyor. Açıldığında, kart rakibe rastgele ve indirimli bir Efsanevi minyon sağlar. Hearthstone oyuncuları seçtikleri ulus için hala onur puanları kazanabilirler.

Winter Veil etkinliği 19 Ocak’ta, Battle for Alterac Valley 1 ise 11 Ocak’ta sona erecek.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR