Haberler

VCT Masters Berlin grup aşamasında en çok seçilen ajanlar!

Jett, Sova, Astra, Skye…

Jett, VCT Masters Berlin’in grup aşamasında en çok seçilen VALORANT ajanıydı.

Mobil düellocu, profesyonel oyunlarda seçilmesi gereken biri olduğunu defalarca kanıtladı. Jett’in tehlikeye girip çıkma, benzersiz bakış noktalarına erişme ve kurtarma turlarında hakimiyet kurma yeteneği, onu VALORANT’ın önde gelen düellocusu yapıyor. Şu ana kadar Masters Berlin’de hiçbir menajer bu kadar yüksek bir seçim oranına sahip değilken, Sova, Astra ve Skye ilk dördü tamamlıyor.

VLR.gg’e göre, Berlin’deki yüzde 80’lik seçme oranıyla görüldüğü gibi, Jett’in profesyonel oyundaki etkisi, bazı ayarlamaları gerektirebilir, çünkü üst düzey oyuncular Jett’in mekaniklerinden aldıkları verimi maximuma çıkarabilir. Riot, yeteneklerinin fiyatını artırmak, atılımını yeniden düzenlemek veya ultisini daha az güçlü kılmak olsun, onu bir sabite indirmeyi düşünmek isteyebilir.

Sova, Astra ve Skye, sırasıyla yüzde 61, 58 ve yüzde 53’lük bir toplama oranıyla göreceli olarak yakın seçim oranlarına sahipler ve bu da mantıklı. Bu aracıların her biri, yürütmek veya döndürmek için gerekli yardımcı programı sunar. Sova’nın istihbaratı, rakip oyuncuları tespit edebilen iki yeteneğiyle eşsizdir. Bunu Shock Dart ve ölümcül hasar verebilecek bir nihai güç ile eşleştirin, oldukça güçlü bir seçimdir. Astra en iyi kontrolör olarak ortaya çıktı çünkü o sadece smokelar sunmuyor, rakipleri Gravity Well ile yok edebiliyor veya onları Cosmic Divide ile imar edebiliyor. Ve Skye’ın bir turda kolayca üç kör bahis kullanma potansiyeli onu oyundaki en iyi başlatıcılardan biri yapıyor.

Düellocu Yoru’ya gelince, Japon ajan Koreli takım F4Q tarafından Berlin’in grup aşaması boyunca yalnızca bir kez seçildi ve pek iyi gitmedi. Uluslararası etkinlikte daha fazla maça çıkmak için hala zaman varken, Yoru’yu seçen takımlar kendilerini sadece dezavantajlı duruma sokacaktır. Düellocunun kiti bir miktar üstün olma potansiyeli sunsa da, çok hantaldır ve etkili olması için çok çaba gerektirir. Riot, ezici ajan için güçlendirmeler vaat etti, ancak “öngörülemeyen koşullar” nedeniyle “süresiz olarak ertelendi”.

Kaynak

 

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR