Haberler

Kena: Bridge of Spirits Güncellemesi Yeni Yılbaşı Şapkaları Ekliyor.

Kena: Bridge of Spirits için yeni bir güncelleme, oyuncuların toplaması için hepsi oyun içinde çok güzel görünen yılbaşı temalı şapkalar ekliyor.

Kena: Bridge of Spirits oynarken bolca eğlence var ve oyun oyuncularının özellikle düşkün oldukları bir yönü Rot’u giydirme yeteneği. Yaratıkları kişiselleştirmekten hoşlananlar için en son Kena: Bridge of Spirits güncellemesi özellikle heyecan verici olacak.

Aşağıdaki Kena: Köprü Ruhların arasında ‘Oyun Ödülü zaferler İyi Indie Game dahil, Ember Lab onun koparma başlığını desteklemeye devam ediyor. En son güncelleme olan 1.14, küçük hata düzeltmelerinin yanı sıra bazı ek içeriklere sahiptir. Ember Lab, en son yama ile hangi hataların düzeltildiğine dair ayrıntılara girmese de, hayranlara alabilecekleri üç özel şapka hakkında bir fikir veriyor. Noel’e bir haftadan az bir süre kalmışken, her şapkanın şenlikli bir teması olması mantıklı.

Kena’s Rot için mevcut olan ilk şapka , Ebenezer Scrooge’a bir selam olabilecek Fantezi şapkadır. Sevimli silindir şapkanın etrafını saran kırmızı bir kurdeleye bağlı bir miktar ökseotu var. Fantezi şapka her zaman giyilebilecek bir şey gibi görünürken, diğer şapkalar tatil ruhunu daha net bir şekilde kucaklıyor. Resmin ortasındaki bir Rot bir Noel Baba şapkası, sağdaki Rot tarafından bir Elf şapkası giyilir. Bu iki şapka tam olarak beklendiği gibi olsa da kesinlikle şirinler.

Ember Lab’den gelen gönderi, Kena: Bridge of Spirits oyuncularına bu özel şapkaları yalnızca sınırlı bir süre için alabileceklerini açıkça belirtiyor. 21 Ocak 2022’de tamamen ortadan kalkacaklar, bu da oyuncuların tatil temalı bir Rot’a erişmek istiyorlarsa hızlı hareket etmeleri gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca, yeni şapkaları toplayan oyuncuların 1 Ocak’ta onları kaybetmeyeceklerini, dolayısıyla Yeni Yıl’dan önce alındıkları sürece oyuncuların onlara sonsuza kadar erişebileceğini de belirtmekte fayda var.

Şapkalara zarif bir dokunuş, her birinin Kena: Bridge of Spirits’in meydan okuma sandıklarından birine bağlı olmasıdır . Bu, ücretsiz şapkaların yanı sıra biraz ekstra oyun ekler. Elf ve Süslü şapkaların her ikisi de Köy Merkezinde bulunur; oyuncuların her birinin kilidini açmak için 10 düşmanı vurulmadan öldürmesi ve bir dakikadan kısa sürede 6 düşmanı öldürmesi gerekir. Son tatil temalı Kena şapkası , Köy Lideri Salonunda bulunur ve bir Rot’u Noel Baba olarak giymek isteyen oyuncuların bir dakikadan kısa sürede 15 düşmanı öldürmesi gerekir.

Kena: Bridge of Spirits artık PC, PS4 ve PS5’te mevcut.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR