Aksiyon Haberler RPG / MMORPG

Grand Theft Auto Online Haftalık Güncelleme, Her Oyuncuya Yeni Bir Araba Veriyor.

Rockstar Games, bu haftaki GTA Online güncellemesiyle tam Oprah’a gidiyor.

Rockstar Games, Grand Theft Auto Online’ın gelecek haftaki haftalık güncellemesine giriş yapan herkes ücretsiz bir araba aldığından , görünüşe göre verme ruhu içinde.

GTA Online dünyasında yepyeni bir araç olan Gallivanter Baller ST, şu andan itibaren 29 Aralık’a kadar Legendary Motorsport oyun içi mağazasında ücretsiz olarak görünecek. Araba, yeni oyuncağınızı süsleyebilmeniz için Festival Çizgileri görünümüyle geliyor. tatil sezonu için.

Haftalık güncelleme ayrıca tüm oyunculara soygunlar için bir Palyaço Balığı Maskesi, bir Kırmızı Şenlikli Tişört, 25 mermili bir Havai Fişek fırlatıcı ve çok sayıda başka patlayıcı içeren özel bir tatil bakım paketi getiriyor.

Daha önce mevcut olan tüm tatil kıyafetleri ve dört klasik GTA Online oyun modu var: In & Out, Stockpile, Resurrection ve Tiny Racers. Overflod Zeno spor arabası, oyun içi para birimiyle satın almak için Efsanevi Motor Sporları mağazasına geldiğinden, bu güncellemedeki tek araba Baller ST değil.

Bu haftalık güncelleme, GTA V kahramanı Franklin ve gerçek dünyanın müzik ikonu Dr. Dre’nin yer aldığı, hikaye tabanlı yeni bir güncelleme olan Sözleşme’den sonraki ilk güncellemedir. Oyuncular, Dre’nin yayınlanmamış müziklerinden bazılarını bulmasına ve ardından hepsini dinlemesine yardımcı olabilir.

Kaynak

0
0
0
0
0
3
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish