E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Version1 zander’ı yeni IGL’leri olarak duyurdu

Versiyon1 kısa süre önce bir tweet aracılığıyla yeni IGL’leri olarak Alexander “Zander” Dituri’yi takıma katacaklarını duyurdu.

SoaR, Nisan ayında PUGSTARS kadrosunu imzaladığında, zander takımın kurucu oyuncularından biriydi. SoaR kadrosu, VCT’nin tüm aşamalarında mücadele etti.

Öte yandan, Versiyon1 normal sezonda Champions’a katılamadıktan sonra, VALORANT Champions Tour 2021 – Kuzey Amerika Son Şans Elemeleri’ne katılmaya davet edildiler. Ancak, ilk maçlarında Version1, Cloud9’a ve ardından Alt Brakette XSET’e yenildi. LCQ’dan elenmelerinin ardından Version1, daha küçük turnuvalarda yarıştı ve NSG 2022 Kış Şampiyonası – Çevrimiçi Açık 4’teki zaferle azda olsa başarı elde etti, ancak daha sonra Topluluk Oyunlarında VALORANT Elite Showdown – 32. turdaki Ana Etkinlikte elendi. Takımın yarışmadan elenmesinden sonra, Chad “oderus” Miller yedekte kaldı ve Versiyon1’in değişiklik arayışının başladığının sinyalini verdi.

Görünüşe göre bu, Ocak ayında başlayacak olan Valorant Champions Tour 2022’ye gözlerini diktiklerinden, Version1’deki son kadro değişikliği olacak. Kadroları şu şekilde:

-Jordan “Zellsis” Montemurro
-Erik “penny” Penny
-Loic “effys” Sauvageau
-Maxim “wippie” Shepelev
-Alexander “Zander” Dituri

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR