Haberler MOBA

Riot, yeni LoL şampiyonu için ‘Glasc Industries’ tanıtım web sitesini yayınladı!

“Bir hayalle başladık: Chemtech’i herkes için uygun fiyatlı, güzel ve erişilebilir kılmak.”

Geçen Eylül ayından bu yana Riot Games, “yeterli paranız olduğunda her şeyin satın alınabileceğine” inanan yeni bir destek şampiyon getiriyor. Ve bugün şirket, karakterin ne hakkında olduğuna dair bir ton bilgi içeren yeni bir web sitesi yayınladı.

Web sitesi, Chemtech’i “uygun fiyatlı, güzel ve herkes için erişilebilir” hale getirmek isteyen bir grup olan Glasc Industries adlı kurgusal bir Runeterra şirketinin reklamını yapıyor. Aslen Zaun’lu olan şirket, “vizyoner çalışmaları sivil kalkınma, teknoloji ve hayırseverliğe dokunan” Renata Glasc adlı bir simyacı tarafından kuruldu. Sonunda “en son teknoloji ile güzelliği yeniden tanımlayarak” toplum için daha iyi bir gelecek aşılamak istiyor.

Glass Industries’in sunduğu varsayılan çok sayıda ürün var, ancak bunların hepsi iki satırda geliyor: Luxury Line ve Diffusion Line. İlki, güzel tasarımların yenilikçi amaçlarla buluştuğu yerdir, yeni kokular, kendini savunma araçları ve bunları satın alma imkanı olanlara güçlendirilmiş vücut parçaları koleksiyonuyla gelir.

Difüzyon Hattı ise daha pratik kullanımlar için yapılmıştır. Zaunlular ve Piltovalılar, ister Sump’ın derinliklerine inmek için filtrasyon maskelerine ihtiyaç duyarlar, ister uzuvları değiştirmek ya da tıbbi simyaya ihtiyaç duyarlar, Zaun’un en parlak zihinleri, toplumun en zorlu sorunlarından bazılarına çözümler üretmek için işbirliği yaptı.

Bu yeni şampiyonun, dünyayı değiştirmek isteyen bir yenilikçi oldukları için Sihirdar Vadisi’ne birçok yeni ve heyecan verici unsur getireceği açık. Şimdilik, birçok LoL taraftarı yakın gelecekte daha fazla bilgi, hatta yeni bir şampiyon fragmanı alacaklarını umuyor.
Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR