Haberler

Yeni New World yaması AFK zamanlayıcısı ekliyor!

Amazon Games, New World’e ilk güncellemesini vererek, MMO’nun hareketli oyun dünyalarından birinde yerinizi kurtarmak için AFK’ye gitmeyi biraz daha zorlaştırdı.

Uyarlanmış uyarı ve bağlantı kesme zamanlamalarının yanı sıra, “simüle edilmiş fare hareketi” ile mücadele etmek için ek önlemler bulacaksınız.

Geliştirici, konuyla ilgili daha fazla ayrıntıya girerek web sitesinde yama notlarının tamamını yayınladı . Amazon, oyuncuların simüle edilmiş fare hareketi kullanarak sistemi kandırmamalarını sağlamak için ek AFK önleme ekledi. Ayrıca AFK uyarı mesajının şimdi 20 yerine 15 dakika sonra açıldığını ve AFK bağlantısının 25 dakikadan 20 dakikaya kısaltıldığını göreceksiniz.

Duymadıysanız, Amazon’un bloktaki yeni çocuğu oldukça popüler olduğunu kanıtlıyor. Yazım sırasında, Yeni Dünya göre, Steam 913.634 eşzamanlı oyuncular zirve yaptı SteamDB . Doğal olarak, bu sunucu tıkanıklığına neden oldu ve bazı oyuncuların oyunda kalmak için çeşitli yöntemler kullanmasına neden oldu, böylece ayrıldıktan sonra sıraya yeniden katılmak zorunda kalmazlar. Yine de Amazon Games, New World’ün oynanmasını tam olarak böyle istemiyor, bu yüzden geliştirici sorunu hızla ele aldı.

Amazon’un sunucu tıkanıklığını gidermek için başka planları da var. Mevcut dünyaların sayısı iki katına çıkarken, mevcut sunuculardaki sunucu kapasitesi de artırıldı. Ekip ayrıca, karakterinizi farklı bir sunucuya transfer etmenizi sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor ve “yakında” hizmete girecek.

New World’ün 1.0.1 güncellemesi, Savaş modundaki taret mermilerinin çalışma şeklini de değiştiriyor. Fiziksel mermilerin, dünyada daha az nesne ortaya çıkacağından, geliştiricilerin Savaşta performansa yardımcı olacağını umduğu isabet tarama algılamasını kullandığını göreceksiniz.

Güncelleme (6 Ekim) 03:00 PT / 06:00 ET / 11:00 BST’de yayınlandı, bu yüzden şimdi sizinle olmalı.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR