Haberler Nişancı(FPS-TPS)

VALORANT Wayfinder Shorty görünümü artık Prime Gaming’de!

Ücretsiz bir silah görünümünün tadını çıkarın.

Amazon Prime aboneliği olan VALORANT oyuncuları artık Wayfinder Shorty görünümünü Prime Gaming aracılığıyla ücretsiz bir ödül olarak alabilirler.

Prime Gaming hesabı olan VALORANT oyuncuları, özel içeriğe yabancı değil. Ancak silah görünümleri, ücretsiz ganimetlere yeni bir ektir ve daha yüksek bir ücretsiz içerik katmanı ekler. İlk ücretsiz görünüm, gelecekteki tüm Prime Gaming ödüllerinde çıtayı yükselten Wayfinder Shorty’dir.

Yeni Wayfinder görünümü, yakın mesafeden ölümcül olan güçlü av tüfeğine fütüristik bir görünüm katıyor. Tasarım, herhangi bir ajanla iyi görünse de, Chamber’ın renk şemasına benzer. Çoğu düşman, namlunun diğer ucundayken tenine bakma şansına sahip olmayacak, ama en azından ne kadar şık göründüğünü bileceksin.

Wayfinder görünümü, aktif bir Amazon Prime aboneliği olan tüm VALORANT oyuncuları için Prime Gaming aracılığıyla edinilebilir. Bu, en son oyun içi VALORANT ödülüdür ve aboneliği olmayan tüm oyuncular avantajlardan yararlanmak için bir abonelik almayı düşünmelidir.

Ayrıca League of Legends ve Battlefield 2042 gibi başka oyunlar için de Prime Gaming ödülleri var, yani sevdiğiniz hemen hemen tüm önemli oyunlar için özel içeriğin kilidini açabilirsiniz. Oyuncular, mevcut Prime Gaming öğelerinin kilidini açmak için ücretsiz denemeyi bile kullanabilirler, ancak bu, gelecekteki herhangi bir içeriğin kilidini açmanızı engelleyecektir.

Wayfinder kaplamasını alıp sonsuza kadar kaybolmadan önce VALORANT koleksiyonunuza eklediğinizden emin olun.


Kaynak

0
0
0
0
0
35
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish