Haberler

Tunic PS4 ve PS5 sürümleri için çıkış tarihini duyurdu!

Finji, Sony’nin State of Play etkinliği sırasında Tunic’in 27 Eylül’de PlayStation 4 ve 5’e geleceğini doğruladı. Daha önce Tunic, Mart ayında Xbox konsollarına ve PC’ye özel piyasaya çıkmıştı.

Tunic, tehlikelerle dolu yabancı toprakları keşfederken bir tilkinin hikayesini anlatan tek oyunculu bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun boyunca oyuncular, ilerledikçe yeni eşyaların, savaş tekniklerinin ve gizli sırların kilidini açacaklar.

Tunic, Lifeformed (Dustforce) ve Janice Lee tarafından bestelenen orijinal bir film müziğine sahiptir. Oyun ilk olarak E3 2017 PC Gaming Show’da duyuruldu ve başlangıçta Secret Legend olarak adlandırıldı. Finji daha sonra oyunun adını Tunic olarak değiştirdi. Microsoft’un E3 2018 sunumunda tekrar yer aldı. Tunic’te oyuncular devasa canavarlara karşı savaşacak, haritayı keşfederek güçlü eşyalar toplayacak ve klasik Zelda oyunlarını çağrıştıran bir macerada uzun süredir kayıp olan sırları ortaya çıkaracak.

Finji; Night in the Woods, Overland ve Chicory: A Colorful Tale gibi oyunlar üzerinde çalışmış deneyimli bir bağımsız stüdyodur. Oyun 27 Eylül’de PS4 ve PS5’e çıkacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR