Aksiyon Dövüş Haberler

Nickelodeon All-Star Brawl, 3 Şubat’taki büyük güncellemeye hazırlanıyor!

Kötü adam çok yakında oyuna dahil olabilir.

Nickelodeon All-Star Brawl, 3 Şubat’ta oyunda çok ihtiyaç duyulan bazı değişiklikleri yapmaya hazırlanıyor.

Nickelodeon tabanlı herkes için ücretsiz dövüş oyunu, geçen ay Garfield the Cat’in piyasaya sürülmesinden bu yana içerik konusunda nispeten sessizdi. Denetleyicinin yeniden eşleştirilmesine odaklanan küçük bir Twitter güncellemesi açıklanırken, herhangi bir tarih veya büyük değişiklik açıklanmadı.

Oyun geliştiricilerinin uzun zamandır beklenen güncellemesi önümüzdeki ayın başlarında IGN’nin sosyal medya hesaplarında açıklanacağı için topluluğun daha büyük güncelleme talepleri yanıtlanacak gibi görünüyor.

IGN, oyunun birçok önemli duyurusu için bir platform olarak kullanıldı. Bu, Nickelodeon All-Star Brawl’dan gelen ‘büyük güncellemelerin’ gerçekten önemli olacağını gösteriyor gibi görünüyor. Hangi güncellemelerin geleceği konusunda, en büyük vurgunun yeni bir DLC karakteri olduğu birçok farklı spekülasyon var.

Aralık ayında, oyunun sanat yönetmeni Diego Hernandez, 2022’de gelecek bazı güncellemeler hakkında ipucu vermek için Hungrybox’ın The Box Championship Circuit: Invitational Finale’e girdi. Yayındaki sürpriz görünümünde Hernandez, yakında oyuna yeni bir DLC karakterinin katılacağını söyledi. Sanat Yönetmeni ayrıca çalışmalarda “bir grup” karakter olduğunu doğruladı.

Hernandez ayrıca oyunun diğer özelliklerinin de eklenmesi fırsatını da atlamadı, en önemlisi çapraz oyundu. Oyuna yapılan diğer önemli eklemeler arasında, muhtemelen gelecekteki DLC karakterlerine özgü olan daha fazla aşamanın eklenmesi de yer alıyor.

Hiçbir DLC karakteri duyurulmamış olsa da, oyun ilk başlatıldığında veriler bulunduğunda Teenage Mutant Ninja Turtles kötü Shredder’a yönelik spekülasyonlar yapıldı ve hem Garfield hem de Shredder hareket setlerini ortaya çıkardı.

Garfield’ın şimdiden onaylanması ve şimdi Nickelodeon All-Star Brawl’da bir savaşçı olması nedeniyle, TMNT kötü adamının yakında onu takip etmesi muhtemeldir. Ancak hayranların beklenen ikinci DLC karakterinin tam onayını almak için 3 Şubat’a kadar beklemesi gerekecek.

Oyunun Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, dövüş oyunu, yılın en iyi dövüş oyunu için D.I.C.E Ödülleri finalisti olarak aday gösterildiği büyük bir takipçi kitlesi topladı. Ödülün kazananı da 24 Şubat’ta IGN’de açıklanacak.

O zamana kadar, yayın zamanının yakında duyurulacağı Nickelodeon All-Star Brawl Twitter hesabı aracılığıyla güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.


Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR