Haberler Oyun

Xbox, Modern Warfare 3 için Reklamlar Yayınlıyor

Xbox, Modern Warfare 3 için tam ekran açılır reklamlar yayınlıyor. Platform sahibi, Activision anlaşmasının tamamlanmasının ardından erken erişimi teşvik ediyor.

Xbox, Perşembe günü Kuzey Amerikalı Xbox kullanıcılarına oyunun kampanya erken erişim döneminin başlangıcını işaret etmek için tam ekran bir Call of Duty: Modern Warfare 3 pop-up reklamı sundu.

Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından resmedilen (aşağıda yer almaktadır) tam ekran reklam, kullanıcılar konsollarını açtıklarında beliriyor ve Modern Warfare 3’ün premium sürümünü satın almaları için yönlendirmeler içeriyor.

Xbox konsollarında bu tür bir reklamı ilk kez yayınlamıyor: Geçtiğimiz haftalarda Starfield ve Forza Motorsport için benzer tam ekran tanıtımlar yayınlamıştı.

Ancak Call of Duty reklamı, Microsoft’un en büyük oyun serilerinden biri için önemli bir pazarlama hamlesini temsil etmesi açısından dikkate değer.

Görünüşe göre açılır reklamlar bir kereye mahsus ve kolayca kapatılabiliyor.

Modern Warfare 3’ün senaryo modu, 10 Kasım’da çok oyunculu da dahil olmak üzere oyunun tamamının piyasaya sürülmesinden önce bugün erken erişim yoluyla kullanıma sunuldu.

Modern Warfare 3, geçen yılki Modern Warfare 2’nin doğrudan devamı niteliğinde. Geliştirme süreci Infinity Ward ile işbirliği içinde Sledgehammer tarafından yürütülürken, Zombies modundan Treyarch sorumlu.

Microsoft, Activision Blizzard’ı 69 milyar dolara satın alma işlemini bir yılı aşkın süredir devam eden yasal mücadelenin ardından geçtiğimiz ay tamamladı.

Microsoft ve PlayStation, satın alma işleminin ardından Call of Duty’nin PlayStation’da kalması için bu yıl bağlayıcı bir anlaşma imzaladı ve Xbox patronu Phil Spencer daha sonra Xbox’ın Call of Duty için tüm platformlarda “%100 eşitliği” sürdürme taahhüdünü yineledi.

Resmi Xbox podcast’inde konuşan Microsoft’un oyunlardan sorumlu başkanı, PlayStation’da görülen betalar gibi içerik düşüşlerinde özel görünümler ve zamanlanmış münhasırlık türlerinin artık Xbox’ın yönetiminde olmayacağını öne sürdü.

“PlayStation’daki ve gelecekte Nintendo’daki Call of Duty oyuncuları için, kendinizi %100 topluluğun bir parçası olarak hissetmenizi istiyorum” dedi. “Kaçırdığınız içerikler, kaçırdığınız görünümler, kaçırdığınız zamanlamalar varmış gibi hissetmenizi istemiyorum… amaç bu değil.

“Hedefimiz, lansman ve içerik için elimizden geldiğince tüm platformlarda %100 eşitlik. Eşitlik konusunda ‘elimizden geldiğince’ diyorum çünkü bazı platformlarda sadece performansa dayalı çözünürlük ve kare hızı farklılıkları olduğu açık, ancak başka bir şey yok.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir