Genel Haberler

Xbox Elite Seri 3 Gelir Mi ? Xbox Elite Oyun Kumandası İnceleme

Microsoft, hem Xbox hem de bilgisayarlarında kullanılabile kablosuz oyun kumandası Xbox Elite’i Seri 1 2015 yılında açıkladığında herkesin kafasında fiyat performans soruları vardı günümüzde gelinen nokta ise Seri 1 den itibaren zaten harika bu oyun kumandası Seri 2 de daha da iyi hale getirdi. Sevilen bu gamepad Amazon üzerinde 140 $ dolarlık fiyatıyla oyuncuların halen ilk sıradaki tercihi. Tabi Yerli oyuncular günümüzdeki kur fiyatı ile çarptıkların da sonra da bir gamepad bu kadar para verilir mi diye de düşünmeden de durulmuyor. Ama ürün gerçekten de fiyatının hakkını veriyor. Gelin birlikte ürün detaylı özelliklerine bakkalım.

Microsoft Xbox Elite 2’nin özelliklerine kısaca değinmek gerekirse; Microsoft tarafından yeniden tasarlana Xbox Elite 2 kablosuz oyun kumandası olarak, tamamen Xbox ve Bilgisayar kullanıcılarının rahatlıkları ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşamaları için tasarlanmış durumda. Elite 2 nin oyun kumandasının hassasiyet ayarları da özelleştirilebilir. Bu sayede oyuncular istedikleri oyuna uygun bir şekilde profiller oluşturabileceğiz. Oyuncunların diğer gamepadlerde en çok şikayet ettikleri özelikse ergonomik tutuş problemleri Elite 2 de lastik ile kaplanan kumanda oyuncuların oyun kumandasını daha iyi bir şekilde kavramalarına yardımcı.

Microsoft’un bu seride dikkat ettiği bir diğer durumda kullanıcılardan aldıkları geri bildirimler. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda hareket eden şirket, Xbox Elite 2 kumandalarında USB-C şarj tipine sahip ve bu da hızlı bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor. Bununla birlikte yenilenen batarya ile bu oyun kolunu tam şarj ettikten sonra 40 saat kullanabileceksiniz. Tüm bu özellikleriyle birlikte, ürünün resmi bir de tanıtım videosu yayınlandı. YouTube üzerinden paylaşılan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Halo Infinite Limited Edition

Xbox Elite Seri 3 Gelir Mi ? Teknik Özelikler, Tahminler, Söylentiler ve Daha Fazlası

Elite Series 1, Ekim 2015’te piyasaya sürüldü ve Series 2, Kasım 2019’da piyasaya sürüldü. Elite Series 3’ün Ekim – Kasım 2023 civarında piyasaya sürülmesini beklemek mantıklı olacaktır.

Xbox Elite Series 3 Oyun Kumandasının özellikleri ve teknik özellikleri hakkında henüz resmi bir duyuru yapılmadı, bu yüzden ne bekleyeceğinizi bilmek zor.

Elite Series 3, muhtemelen Series X|S Kontrol Cihazlarınınkiyle eşleşmesi için bir paylaş düğmesi ekleyecektir. Seri 1 ve 2 renk kullanıcılar için renk seçimi ve özelleştirile bilirliği kısıtlıydı belki Seri 3 için yeni renkler ve modifiye kataloğu çıkarılabilir.

Şu anda sahip olduğumuz Elite Series 3 için tüm bilgiler bu!

Halo Infinite oyunu için özel Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Halo Infinite Limited Edition paketi çıkarılmıştı.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Halo Infinite Limited Edition

Şu anda sahip olduğumuz Elite Series 2 oyuncu kollarımıza gözümüz gibi bakmamız lazım yeni Seri 3 çıktığında fiyatlar nasıl olur bekleyip göreceğiz! Konuyla ilgili görüş ve önerileriniz yorumlar kısmında bizlere iletebilirsiniz.

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR