Haberler

Acend, Kiles’i aktif VALORANT kadrosundan çıkardığını resmen duyurdu!


Organizasyonun bugün yaptığı açıklamaya göre, Vladyslav “Kiles” Shvets, Acend’in aktif VALORANT takımından resmen çıkarıldı. Önceki haberlerimizde Acend’in antrenmanlarını Kiles olmadan yaptığından bahsetmiştik.

Kiles, organizasyonun VALORANT’ın rekabet ortamına girdiği Mart 2021’den beri Acend’in bir parçasıydı. Bu bir yıllık görev sırasında, Ukraynalı en dikkate değer şekilde Aralık ayında Riot Games’in FPS için düzenlediği en prestijli uluslararası turnuva olan VALORANT Champions’ı kazanmalarına yardımcı oldu. Kiles artık diğer seçenekleri keşfetmekte özgür, ancak Acend ile sözleşmesi devam ediyor.

Kiles’in yedek kalmasıyla Acend’in VALORANT kadrosunda sadece üç oyuncu kaldı. Acend, VCT EMEA Stage One Challengers’da bu ay Masters Reykjavik’i kaçırmalarına neden olan feci bir performansın ardından Mart ayı sonlarında oyun içi lider Santeri “BONECOLD” Sassi ile yollarını ayırmıştı.

Organizasyon, sezonun geri kalanı için takımı yeniden inşa etme sürecinde. Birden fazla kaynak Team BDS oyuncusu David “Fizzy” Figueiredo ve Wave Esports yedek oyuncusu Yiğithan “DeepMans” Kesici’nin Acend’in diğer oyuncularıyla antrenman yaptığını söyledi.

Ufukta VCT maçları olmadığı için, Acend’in kadroya hangi oyuncuların katılacağına karar vermeden önce biraz daha zaman alması mümkün. Organizasyon, Şampiyonluk kazanan kadrodan şimdilik sadece Mehmet Yağız “cNed” İpek, Patryk “starxo” Kopczyński ve Aleksander “zeek” Zygmunt’u elinde tuttu.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir