Haberler

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Şampiyonu FASTPAY WILDCATS!

ŞL 2022 Kış Mevsimi Finali’nde fastPay Wildcats, rakibi Galatasaray Espor’u 3-0 mağlup ederek tarihindeki 2. KMF şampiyonluğuna ulaştı.

Merhabalar TheGamerStation takipçileri! Playoff mücadelelerinin sona ermesi ve final karşılaşmalarının gerçekleşmesinin sonucunda 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Şampiyonu Belli Oldu. Rakibi Galatasaray Espor’u 3-0 ’lik bir skor ile elimine etmeyi başaran fastPay Wildcats, Şampiyonluk Ligi Kış Mevsim’in şampiyon olarak bitirmeyi başardı. Bu sonuçla fastPay Wildcats ülkemizi MSI 2022’de ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR