Haberler

VALORANT Mobile’ın ilk oynanış videosu sızdırıldı!

VALORANT Mobile’ın Çin beta sürümünden birkaç ekran görüntüsü sızdırıldıktan sonra, mobil cihazlarda FPS oynamanın nasıl hissedeceğine dair bir fikir vermek için yeni bir oyun videosu da geldi.

DannyINTEL tarafından yayınlanan 21 saniyelik bir klipte Jett, Ascent’te dolaşırken ve Classic tabancayla bir düşmanı alt ederken görülüyor. Harita ve genel oyun, VAORANT’ın PC sürümüyle aynı görünüyor ve kontroller gerçekten duyarlı görünüyor, bu da oyunun piyasaya çıkmasını bekleyen hayranlar için olumlu bir gösterge.

Klipte görülen diğer ajanlar ise Killjoy, Skye, Sova, Reyna, Breach ve Phoenix. Jett’in üç yeteneği de mobilde aynı görünüyor. Klip, başka bir ajanın oynanışını göstermiyor.

DannyINTEL tarafından yayınlanan bir başka klip de VALORANT Mobile’da karakter seçim menüsünü ve HUD düzenini gösterdi. Yükleme ekranı ve karakter seçimi PC versiyonundan farklı. Ancak Riot gelecekte bunlarda değişiklik yapabilir. HUD tamamen özelleştirilebilir ve tahmin edildiği gibi, oyuncuların yeteneklerini etkin bir şekilde kullanmak ve düşmanlara ateş etmek için birçok ekran düğmesinde gezinmesi gerekecek.


VALORANT Mobile, nişancı oyununun PC’ye çıkışının birinci yıldönümü olan 2 Haziran 2021’de Riot tarafından duyuruldu. Oyun için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. Hayranlar, oyunun küresel olarak yayınlanmadan önce bir test dönemi bekleyebilirler.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR